Reklam
Reklam

TRAFİK KAZALARI VE HABERLER

Ülkemizde her gün yaklaşık 600 trafik kazası oluyor. Bu kazalarda günde 5 ile 20 civarında kişi ölüyor, 200 kadar kişi de yaralanıyor. Her yıl ortalama 5 ile 6 bin civarında kişi ölmekte ve 100 ile 200 bin civarında ise kişi de yaralanmaktadır.

TRAFİK KAZALARI VE HABERLER
TRAFİK KAZALARI VE HABERLER reklam
Bu içerik 431 kez okundu.
Reklam

 

Acemilik, dikkatsizlik, hatalı sollama, aşırı hız, fazla yük taşımak, alkollü araç kullanmak, bazı ilaçları kullandıktan sonra araç kullanmak, trafik kurallarını dikkate almamak, ve aracın rutin bakımlarını yaptırmamak da bu trafik kazalarına yol açıyor. İster Talas'ta, Kayseri'de ister ise ülkemizde olsun ister ise farklı bir ülkede.. Bir trafik kazası haberi aldığımızda bu trafik kazalarının haberlerini hazırlar ve yayınlar iken duyduğumuz üzüntüyü tarif edemeyiz.

 

Eminiz ki siz de bizim gibi yaralı ve ölü sayısını duyunca aynı duyguları hissediyorsunuz. İşte bu hassasiyetten dolayı son derece duyarlı bir tutum sergileyerek elimizden gelenin fazlasını yaparak size kazanın en ince ayrıntısına kadar bilgi sunmaya, sizi doğru bir haber ile bilinçlendirmeye çalışıyoruz. Talas ve Kayseri'de trafik kazası oldu mu sıcağı sıcağına size bunun haberini veriyor, yaralı ve ölü, güzergahı, sonrasında neler oldu gibi gelişmelerden sizleri haberdar ediyoruz.Üstelik yalnızca Talas haberleri ve Kayseri haberlerini değil, trafik kazaları hangi ilçe, şehir ve ülke olur ise olsun son dakika flaşıyla yayınlıyor, Dünya'nın her yerindeki trafik kazası haberlerine özenle değiniyoruz. Kulaktan duyma haberlerle bir yerlerde bir kaza olduğunu duydunuz. Fakat olayı anlatan kişinin sorduğunuz sorulara verdiği cevaplar size tatmin edici gelmedi ve kaza da fazlasıyla ilginizi çekti. Bu kaza hakkında duyduklarınız ile yetinmiyor ve geniş kapsamlı bir şeyler öğrenmek istiyorsunuz.

 

Fakat bu isteğinizi nasıl gerçekleştirebileceğiniz hususunda kafanızda soru işaretleri var. Olmasın ! Talas Express Haber ayrıcalığı ile meydana gelen trafik kazası hakkında duyduklarınız ile tatmin olmadığınız bilgilerden, daha fazlasını öğrenmek istediğiniz gelişmelerden daha geniş kapsamlı bir şekilde haberdar olacaksınız. Çünkü haber yayın organı olarak biz, derleyip yayınlama yolu ile sizlere sunduğumuz haberlerimizin okurlarımızın akıllarında konu ile ilgili en ufak bir soru işareti kalmaması adına daha fazla emek sarf ediyor, bu şekilde haber yayınlıyoruz.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!