Reklam
Reklam

Deneyimli Klinikten Psikoterapi Hizmetleri

Deneyimli Klinikten Psikoterapi Hizmetleri

Deneyimli Klinikten Psikoterapi Hizmetleri
Deneyimli Klinikten Psikoterapi Hizmetleri reklam
Bu içerik 319 kez okundu.
Reklam

 

İzmir’de psikoloji konusunda deneyimli olan klinik psikoterapi hizmetleri veriyor. Bu hizmetleri psikoloji üzerine eğitim almış olan ve daha önce psikoterapi hizmeti veren kişiler aracılığıyla gerçekleştiriyor.

Verdiği hizmetler sebebiyle insanlar tarafından olumlu yorumlar alması İzmir psikolog kliniği psikolojik destek ihtiyacı olan daha çok kişinin tercih etmesini sağlıyor.

Kliniğin Psikoterapist Kadrosu

Kliniğin başında aynı zamanda kliniğinde kurucusu olan uzman aile danışmanı yer alıyor. Uzman Şimşek’e deneyimli olan psikolog ve terapistler yardımcı oluyor. Kliniğin kadrosunda yer alan isimler ise Ecem Hazel Bütün, Dila Isıtan, Ayşenur Akbulut, Gamze Güder, Betül Salman, Beril Özsoy ve Kaan Ay gibi isimler oluyor. Bu isimler klinikte farklı bireyler için hizmet veriyorlar. Örneğin İzmir pedagog ihtiyacını Gamze Güder ve Beril Özsoy gibi isimler karşılıyor. Bu isimler çocuklarla ilgilenerek onların sorunlarına çözüm üretiyorlar. Diğer psikologlar ise aile ve yetişkin bireyler için hizmet veriyorlar.

Haftanın Altı Gününde Çalışan Klinik

Aile terapisti İzmir ve diğer terapi ihtiyaçlarına cevap veren klinik haftanın altı gününde de hastalarını ağırlıyor. Böylelikle kişiler pazar günü dışındaki tüm günlerde kliniğin terapistlerinden ve psikologlarından yardım alabiliyorlar. Evliliklerinde sorunlar varsa evlilik terapistine, ergen çocukları varsa çocuk ve ergen terapistine ve danışmanlık ihtiyaçları içinde aile danışmanlarından yardım alabiliyorlar.

Psikolog seçiminde kararsız kalanlar kliniğe ait olan web sayfasından psikolog hakkında yayınlanmış olan bilgileri okuyabiliyorlar. Bu bilgiler ve psikologların başarıları sayesinde destek almaya veya almamaya karar vererek Whatsapp numaralarından randevu alma imkanı elde edebiliyorlar.

 

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!