Reklam
Reklam

Sürahiler ve Baharat Takımları

Yemek masalarının mutfakların vazgeçilmezi olarak bilinen ve bir mutfak eşyası olmasının dışında dekoratif yapısıyla evimize renk katan sürahiler fonksiyonel özellikleri ile bizlere fayda sağlamaktadır.

Sürahiler ve Baharat Takımları
Sürahiler ve Baharat Takımları Tufan
Bu içerik 302 kez okundu.
Reklam

Sürahi çeşitleri ve modelleri çok sayıda olduğu için içerisinden seçeceğiniz model aynı zamanda hem zevkinize uygun olmalı hem de evin dekoratif yapısını ortaya koymalıdır. Mermer desenli cam sürahi modelleri günümüzde mutfak tezgahları ile evinizin diğer unsurlarına uyum sağlayan, farklı renkleri sizleri alternatif seçenekler sunan modellerdir.

Ekonomik fiyatlarının yanı sıra cam özelliğe sahip olan ve mermer desenleri ile sizlere dekoratif görsellik sağlayan sürahileri tercih ettiğinizde evinizde daha şık bir de ferah yapma imkanı sağlayacaksınız. Mermer desenli cam sürahi modelleri 1000 cc ve 1500 cc olmak üzere iki farklı kapasitede üretilmektedir. İhtiyaç duyduğunuz kapasiteye göre tercih edebileceğiniz sürahi modellerinin aynı zamanda farklı renkleri de bulunmaktadır. Renkleri ve desenleri ile bilinen sürahiler dışında mutfaklarda kullanılan, baharatlarınızı korumak için kullanacağınız 3’lü baharatlık takımları da benzer renkler de benzer desenler üretilmektedir. Baharatlık takımları baharatlarınızı daha uzun süre muhafaza etmenizi sağlayan ve sağlıklı koşullarda saklamanıza yardımcı olan unsurlardır. Ayrıca mutfağınızın şık yapısına katkı sağlayan dekoratif baharatlıklar mutfakların vazgeçilmez aksesuarları arasında yer almaktadır. Porselen, cam, ahşap plastik gibi farklı malzemelerle üretilen üçlü bahadır takımları ile evlerinizi daha renkli ve daha şık mutfaklar haline getirebilirsiniz.

 

 

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!