Reklam
Reklam

Kombinlere Uygun Çanta Modelleri

Kombinlere Uygun Çanta Modelleri

Kombinlere Uygun Çanta Modelleri
Kombinlere Uygun Çanta Modelleri reklam
Bu içerik 240 kez okundu.
Reklam

 

Kadınlar nereye giderlerse gitsinler kıyafetlerine her zaman dikkat ederler. Bunun yanında kombin yapmayı da tercih etmektedirler. Kıyafet kombinlerinin tamamlayıcısı ise çantalar olmaktadır. Kadınların şıklığının bir bütün olarak görünmesi için kıyafete uygun çanta seçmek oldukça önemlidir. 

Çanta seçerken en önemli noktalardan biri kıyafet kombinlerine ve ayakkabılara uygun olmasıdır. Kıyafetler ile hangi çantaların seçileceği oldukça önemlidir. Kıyafet, çanta ve ayakkabı uyumu ile kadınlar kendilerini her zaman çok daha şık hissederler. 

Ayakkabılar İle Çanta Kombini

Çantaların seçilen kıyafetlere uyumlu olması kadar ayakkabılar ile de uyumlu olması oldukça önemlidir. Bu şekilde bir bütünlük sağlanmış olur. 

Kadınlar yeni bir çanta alacakları zaman ilk düşündükleri şey ise her zaman ayakkabıları ile uyum sağlayıp sağlayamayacaklarıdır. Çanta ve ayakkabı uyumunda en çok öne çıkan detay ise renk ve desen konusudur.

Çanta ve ayakkabıların uyumlu olması için renk, desen ve yapıldıkları kumaşların aynı olması gerekmektedir. Örneğin spor ayakkabı ile klasik bir çanta asla uyumlu olmayacaktır.

Klasik tarzda giyindiğiniz zaman altına kahverengi tonlarında bir babet seçtiğinizde çantanızın da aynı tonlarda ve ayakkabınızın desenine uygun olması oldukça önemli bir konudur. 

Kıyafet Kombinleri İle Çanta Uyumu

Çanta her zaman tamamlayıcı bir aksesuardır. Giymiş olduğunuz kıyafet ile uyumlu olmadığı zaman estetik bir görünüm oluşturmaz. Çiçek desenli bir elbise giydiğiniz zaman çantanızın desenlerinin de elbisenize uygun olması gerekir. Böyle bir çantanız yoksa en azından renklerinin uygun olması oldukça önemlidir. 

Kısa boylu kadınların kombin yaparken boylarını kesmeyecek şekilde kombin yapmaları gerekmektedir. Çanta ve kıyafet uyumu ile kadınlar daha ince ve uzun görünebilirler. 

Kıyafet Ve Çantaların Aynı Renk Olması 

Kıyafetlerinize uygun desenlerde çantalar bulamayabilirsiniz. Böyle durumlarda bütünlüğü sağlamak için kıyafetinizin rengine uygun renkler de çantalar takmanız çok daha doğru olacaktır. 

Minyon kadınlar kıyafet, çanta ve ayakkabılarda aynı renkleri tercih ettikleri zaman çok daha ince ve uzun bir görünüm elde edebilirler. Bunun dışında kıyafetlerinize oldukça zıt renkte bir çanta seçerek de şıklık sağlamanız mümkündür. Bu şekilde oldukça dikkat çekici bir görünüm elde edebilirsiniz. 

Spor ve Şık Kıyafetlere Çanta Uyumu

Günümüzde spor ve şıklığı bir arada bulundurmak oldukça kolaydır. Özellikle yaz aylarında kıyafetlerinizin altına şık terlik modelleri giyebilirsiniz. Bu terlikler ile kombinleyeceğiniz çantalar ile şıklığınıza şıklık katarsınız. https://www.inna.com.tr/   sitesinden aradığınız tüm modellerdeki çantaları bulabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!