Reklam
Reklam

SEVGİLİLER GÜNÜ ÜÇ BOYUTLU EL HEYKELLERİ

SEVGİLİLER GÜNÜ ÜÇ BOYUTLU EL HEYKELLERİ

SEVGİLİLER GÜNÜ ÜÇ BOYUTLU EL HEYKELLERİ
SEVGİLİLER GÜNÜ ÜÇ BOYUTLU EL HEYKELLERİ reklam
Bu içerik 712 kez okundu.
Reklam

 

 

 14 Şubat sevgililer günü hemen hemen her evli çift ve sevgililer tarafından önemli ve kutlanması kaçınılmaz bir gün haline gelmiştir. Bu özel günlerde artık çoğu kişi klişe hediyelerdense manevi değeri yüksek ve uzun süre saklanabilecek karşıdaki kişiye baktıkça kendisini hatırlatacak bir hediye alternatifi arayışına girmektedir. El heykeli bu noktada sevgiliniz ya da eşiniz için güzel bir seçenek olacaktır.

 

Yıllar boyu saklanabilecek bir hediye alternatifi olan 3 boyutlu el heykellerini sevgilinizle birlikte hazırlayabilir. El ele tutuşmuş şekildeki taş heykelinizi ona hediye edebilirsiniz. Ayrıca bu sanat eserlerini yıl dönümlerinde veya doğum günlerinde de bir hediye olarak düşünebilirsiniz. Web sitemizde bu arayışınıza uygun ürünler bulunmaktadır kolaylıkla istediğiniz malzemeleri temin edebilir ve el kalıbınızı çıkararak taş heykellerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

 

Neredeyse gerçek el figüründen farkı olmayan bu sanatsal objeleri karşı tarafın çok beğeneceğin ve onda ikinize dair bir iz bıraktığınız için çok mutlu olacağın garantisini şimdiden vermemiz mümkündür. Sanatsal taş heykelleri yapmaya zorlanacağınızı düşünüyorsanız büyük bir yanılgı inde olduğunuzu söylemek de mümkündür çünkü bu heykeller yapmak hem eğlenceli bir o kadar da kolay bir iştir. Taş el heykel nasıl yapılır başlıklı yazımızı inceleyerek de yapım aşamalarını öğrenebilir ve sadece 2-3 saat içinde istediğiniz güzel dekoratif hediyeleri elde edebilirsiniz. Böylelikle bu 3 boyutlu el heykeli yaparken hem eğlenceli vakit geçirmiş hem de karşı tarafı mutlu etmiş olacaksınızdır.

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!