Reklam
Reklam

E Dönüşüm Zorunlu mu? E Fatura Faydaları Nedir?

E Dönüşüm Zorunlu mu? E Fatura Faydaları Nedir?

E Dönüşüm Zorunlu mu? E Fatura Faydaları Nedir?
E Dönüşüm Zorunlu mu? E Fatura Faydaları Nedir? reklam
Bu içerik 451 kez okundu.
Reklam

 

 

Dijital ile başlayan değişimlerin sonucunda günümüzde birçok sürecin ve işlemlerin yapılabilir olduğu internette, son dönemlerde elektronik dönüşüm de başlamış durumdadır. Elektronik dönüşüm, yeni çağ ile beraber başlayan ve Kobiler dahil olmak üzere işletmelerde tüm muhasebe süreçlerinin internet üzerinden elektronik ortamda saklanması, fatura kesilmesi ve müşterilere gönderilmesi gibi süreçleri kapsar. E dönüşüm, Resmî gazete yayınlanmasıyla beraber Kobiler dahil olmak üzere birçok firma için zorunluluk haline geldiği gibi efatura noktasında da şirketler, büyük en iyi seçeneklerde faydalanmaktalar. İnternet ile elektronik faturalandırma noktasında birçok tasarruftan faydalanabilir, kâğıt maliyeti gibi kalemleri silebilir ve kargo- posta süreçlerinizin tamamını ortadan kaldırabilirsiniz. Bu sayede birçok yönden kar edeceğiniz gibi daha düzenli ve kaybolan fatura sorunlarıyla karşılaşmazsınız.

 

Online dünyanın getirdiği yeniliklerle beraber artık birçok angarya süreci ve işlemleri manuel şekilde yapmak yerine internet aracılığıyla beraber dijitale dökebilirsiniz. Müşterilerinize fatura gönderimlerinizi kargo veya posta yoluyla değil, doğrudan e-posta yoluyla gerçekleştirmek mümkün olacaktır. Burada ön muhasebe gibi konularının tamamına dayalı şekilde yapılandırma çerçevesinde isteklerinizi karşılayacak nitelikte bir yapı ile beraber, devlet tarafından getirilen e-dönüşüm başlamış durumdadır. Hal böyle olunca da e-devlet, e fatura ya da e imza gibi konularla beraber, aslında e-ticaret alanının birer parçası olan bu dönüşüme siz de ayak uydurarak internet dünyasına dahil olabilirsiniz. Elektronik şekilde kesilecek tüm faturalarınızın müşterileriniz için kâğıda basılmadan doğrudan ulaştırılmasıyla beraber en iyi şekilde matbaa süreçlerinden kazanacak, zamandan kazanacak ve hatta tasarruf etmeyi de başarabileceksiniz. Süreçlerinizi en iyi şekilde yönlendirmek ve avantajlarıyla beraber sizde başarılara imza atabilirsiniz.

 

Konuların bütününü ele aldığınızda da elektronik ortama dönüşümün ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. Artık sevkiyat süreçlerinizde, kağıda yazdırma, faturayı ya da irsaliyeyi çıkartma ve bunların bir de kargolama süreciyle birlikte müşteriye iletimi gibi konuların dışında, eirsaliye noktasında gerekli tedbirleri ve adımları atarak siz de başarılı çözümler başarabilirsiniz. E-irsaliye konusunda gerçekten de kağıt irsaliyelerden uzak durmak adına doğru çalışmalar için olumlu etkilerin; kağıt kullanmayarak ve doğayı koruyarak başarabileceksiniz. Elektronik dönüşüm ile beraber devletin zorunluğu tuttuğu bu konuda muhasebeye dair tüm yapınızı siz de artık dijitale taşıyarak süreçlerin hem daha hızlı olması hem de tasarruf etme konusunda gerekli adımları atmanızı sağlayacağından emin olabilirsiniz.

 

Sanayi toplumu sonrasında birçok değişimlerin de yeni yüzyıllarla beraber geldiği bir çağ içerisinde, yepyeni dijital çağa ayak uydurmak ve birçok manuel süreçlerle çok zaman kaybedilen konuları yok etmeye ne dersiniz? Teknoloji ve altyapının getirmiş olduğu yeniliklerle beraber e dönüşüm konusunda en iyi yenilikçi anlayış ile beraber elektronik dünyada siz de basit bir şekilde efatura dönemine geçerek, faturalandırmaların daha basit ve hızlı şekilde olmasını sağlayabilir, daha hızlı iş süreci ile beraber zamandan tasarruf da edebilirsiniz.

 

 

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!