Reklam
Reklam

Tekne Malzemeleri Nerede Satılır?

Teknolojik olarak bakıldığında tekneler, ekipman, sistem ve operasyonel bakım gereksinimleri çok fazla karmaşık olmayan deniz araçlarıdır.

Tekne Malzemeleri Nerede Satılır?
Tekne Malzemeleri Nerede Satılır? Tanitimweb
Bu içerik 472 kez okundu.
Reklam

Teknolojik olarak bakıldığında tekneler, ekipman, sistem ve operasyonel bakım gereksinimleri çok fazla karmaşık olmayan deniz araçlarıdır. Fakat bunun yanında deniz tutkunlarının ihtiyacı olan her parçaya ulaşma konusunda hassas davrandığı bir sektördür. Bir teknenin ihtiyaçlarını elbette en iyi kullanıcısı bilir, fakat hangi malzemenin daha iyi olduğu konusuna tedarikçisi vakıftır. İşte Csy Marine tekne malzemeleri konusunda müşterilerine en kaliteli ürünleri, sürümden kazanmaya yönelik satış politikasıyla en cazip fiyatlarla sunmaktadır.Çünkü hedefi sadece satış değil, profesyonel ekibi veçözüm odaklı yapısı sayesindesektörmüşterilerinin gülen yüzü olmaktır.

Balık Bulucu Nasıl Çalışır?

Pek çok tekne sahibi denizin altında olup bitenleri, üstünde olup bitenlere göre daha çok merak ederler. Suyun derinliğini, balıkların yerleşim yerlerini tespit etmeye yarayan balık bulucu, ses dalgaları mantığı ile çalışmaktadır. Bir nevi ultrason cihazına benzeyen bu cihazla, gidip gelen ses dalgaları izlenir ve suyun derinliği yanında alt zeminin yapısı da belirlenir. Dolayısıyla hangi balığın hangi derinlikte bulunacağına vakıf olan balık meraklıları, avlanacakları yeri belirlemiş olurlar.  Bunun yanında deepsounder olarak bilinen bu araçların her birinin kendine has özellikleri vardır. Dolayısıyla balıkçılar hangi cins ve derinlikte balık avlayacaklarına göre alacağı cihazı seçerler. Bu tercihlerini yaparken CSY Marine’nin cazip fiyatlarından faydalanmak ve istenilenürüne erişmek artık çok kolay. Web sitesini ziyaret etmeniz yeterli!

Zehirli Boya Nedir?

 

Tekne zehirlisi veya antifouling olarak ta bilinen zehirli boya uygulaması, teknelerin sezon boyunca korunması amaçlı tekneye uygulanan bir boya çeşididir. Karşıdan bakıldığında pratik bir uygulama gibi gözükse de,her iş de olduğu gibi kendine has püf noktaları vardır. Bu püf noktaları bilen bir tedarikçi tarafından boya sağlandığında, tekne sahiplerinin sorunsuz ve yüksek performanslı bir sezon geçirme olasılıkları artar. Csy Marine tekne tutkunlarının ihtiyaç duyduğu her malzemeyi tek çatı altında toplamayı ilke edinmiş, müşteri memnuniyeti odaklı yapısıyla sektöründe öncü bir firmadır. Eğer tekneniz için en kaliteli boyayı en cazip fiyatla edinmek istiyorsanız, internet sitesinden çeşitleriniinceleyebilir, sipariş verebilirsiniz.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!