Reklam
Reklam

Geleceğin Saç Modellerine Bakış

2021 Yılı yaklaşırken saç modası ile ilgili tüyolar ortaya çıkmaya başladı. Birkaç on yılda bir

Geleceğin Saç Modellerine Bakış
Geleceğin Saç Modellerine Bakış dogu
Bu içerik 417 kez okundu.
Reklam

2021 Yılı yaklaşırken saç modası ile ilgili tüyolar ortaya çıkmaya başladı. Birkaç on yılda bir gerçekleşen moda döngüsü gelecek yıl da yeni zamanlara uyum sağlayarak devam edecek.

Geçmişten günümüze saç modelleri hakkında doyurucu bilgiler içeren http://www.frisurenmittellange.com adresinde 2021 Yılı modası ile ilgili de birçok yazı ve resim mevcut. Özellikle orta uzunluktaki modellerin bilgilerine ulaşmak için frisuren mittellange 2021 sayfalarını sayfalarını incelemek yeterli oluyor.

Sitede bulunan frisuren mittellange modellerine 2021 Yılında kullanılması beklenen modeller de eklenerek içerik zenginleştirilmiştir.

Avangart Modeller Dikkat Çekiyor

2021 saç modasında avangart modeller dikkat çekiyor. Görmeyi hiç beklemediğimiz yaratıcı modeller günlük hayatta ne kadar kullanılabilir bilemeyiz ama modacılar çok iddialı modeller hazırlamış görünüyor.

Elbette içlerinde görmeye alışık olduğumuz pratik saç modelleri de bulunuyor. Mesela ense hizasında toplanan at kuyruğu trend sayılacak. Basit bir lastik toka ile yapılabilecek bu model özellikle düz saçlarda çok şık görünüyor. Üstelik günlük hayatın her alanında kullanılabilecek, gece kıyafetlerine bile uyarlanabilecek bir model.

Her Boyda Saç Kesimi Kullanılabilir

2021 Yılında kısa bob modeller de kullanılacak. Ancak her zamanki gibi orta uzunluktaki saç modelleri kadınların vazgeçilmezi olmaya devam edecek. Kakül ve perçemlerin sık kullanılacağı bu modellerde iri katlar da görülecek.

Işıltılı taçlar, saç aksesuarları da yeniden geliyor. Belki gece kıyafetleri dışında günlük hayatta bile parlak taçlar görebiliriz.

Spor ortamlar için bandanalar geri dönüyor. Boyunlardaki fularlar bandana olarak baş üstüne çıkabilir.

2021 yılında saçların parlaklığı da öne çıkacak. Saç bakımları ve serumlar yeterli parlaklığa ulaştırmazsa ıslak görünümlü modeller açığı bir nebze kapatacak. Saçlar için üretilen jeller ıslak görünüm verecek. Saçların kıvırcık durması ve bukleler oluşması için de jeller faydalı olabilir.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!