Reklam
Reklam

​Ekstra Konfor İçin Pergola

Kim ekstra konfordan hoşlanmaz ki? Pergolalar dikey tenteler, dış ve şeffaf stor perdeler veya sineklik gibi çeşitli türlerde ek kaplama hizmetleri sunan bir sistemdir.

​Ekstra Konfor İçin Pergola
​Ekstra Konfor İçin Pergola Tanitimweb
Bu içerik 451 kez okundu.
Reklam

Kim ekstra konfordan hoşlanmaz ki? Pergolalar dikey tenteler, dış ve şeffaf stor perdeler veya sineklik gibi çeşitli türlerde ek kaplama hizmetleri sunan bir sistemdir. Şayet kullanıcı cam duvarlı bir teras düşünüyorsa, veranda için dikey, sürgülü veya çerçevesiz cam sistemleri seçebilir. Veya sabit cam panelleri tercih edebilir. Bunun yanında maksimum konfor arayanlar için akıllı sensörleri ile özel yapım LED aydınlatmaları ve otomasyon sistemleri yenilikçi bir yaklaşımdır. Bu sistemler, hava koşullarına bağlı olarak pergolanın pencereleri, çatısı ve duvarlarının otomatik kontrolünü programlanabilmesine olanak sunar. Ayrıca, pergola tavanı, pencereleri ve aydınlatması, akıllı telefonda veya bilgisayardaki bir uygulama ile uzaktan kontrol edilebilir. Bunun yanında yılın soğuk aylarında terası rahatça kullanabilmek için kızılötesi ısıtıcılar kurularak konforun artırılması da mümkündür.

Motorlu Perde Bakım Ve Temizliği

Motorlu perde modelleri manuel olarak perdeye temas edilmediği için diğer perdelere göre daha geç kirlenirler. Bu durum onların daha uzun ömürlü olmasını sağlayan bir özelliktir. Mekâna girmesi istenen güneş miktarının ayarlanabiliyor olması sayesinde ayrıca mekânda bulunan diğer eşyalarında solmasının önüne geçen bir avantajdır. Bu perde belli bir mekanizma ve sistem dâhilinde hareket ettiği için kirlenme zamanı çok geç olmasının yanında temizlenmesi de daha pratiktir. Tek bir tuşla mekânın tüm perdelerinin aynı zamanda açılması, kapanması veya aydınlatılmasını mümkün kılan akıllı ev uygulamaları ile kullanıcına konfor katar.

Perdede İnovasyonZip Perde

Hizmet satın almak isteyen çoğu kişi hizmet sağlayıcının inovasyon yapan bir firma olmasını ister. Ve çağın gerektirdiklerini karşılaması yanında öngörülü olarak gelecek beklentilerini karşılamasını arzu eder. İşte Gündüzler perde sistemleri sektöründe son teknoloji ürünleri takip ederek müşterilerin bu beklentilerini karşılayan bir firmadır. Zip perde sistemleri, geçmişin ustalığını geleceğin hayalleriyle yoğurmayı bilen ustaların elinden çıkan bir perde sistemidir ve kullanıcısına ayrıcalık katar. Bu konuda her geçen gün ürün yelpazesini zenginleştiren firmamızdan son ürünler hakkında bilgi alarak size hitap eden çözümler sunulmasını sağlayabilirsiniz. Hatta yeni fikirleriniz varsa paylaşarak kendinize özgü perde modelinizin tasarlamasına yardımcı olabilirsiniz. Unutmayın! Yenilik yapmak, yenilikçi düşünmek ve yenilenmek hayatın en esaslı gerçeğidir.

***

 

 

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!