Reklam
Reklam

Evinize Yeni Hava Katacak Dekorasyon Trendleri

Evinize Yeni Hava Katacak Dekorasyon Trendleri

Evinize Yeni Hava Katacak Dekorasyon Trendleri
Evinize Yeni Hava Katacak Dekorasyon Trendleri reklam
Bu içerik 412 kez okundu.
Reklam

 

Evinize yeni hava katacak dekorasyon trendleri, tek bir dokunuş ile bütün evin içerisindeki havanın değişmesine yardımcı olacak. Kendinizi dekorasyonun keşfine bırakın ve evinizdeki farklılıklara tanık olun.Evinize yeni hava katacak dekorasyon trendleri mi arıyorsunuz? İşte tüm trendler burada…

Her şeyden kaçıp ona sığındığımız ve kendimizi içerisinde güvende hissettiğimiz yerdir ev. Bu nedenle bize huzur vermesi ve içerisindeki eşyalarla bize hitap etmesi gereklidir. Seçtiğiniz renklerin sizde uyandırdıkları, mobilyaların tarzı ev dizme konusunda oldukça önemli bir yer kaplar. Evin havasını değiştirebileceğiniz birçok farklı detay bulunmaktadır. Biblolar, heykeller, saksılar, koltuklar, tablolar ve duvar saatleri gibi eşyalar evin içerisindeki küçük ama önemli detaylardır. Evin içerisindeki havayı değiştirmek için birkaç dokunuş yeterli olabilir ve bambaşka bir ortam yaratabilirsiniz.

İç Açıcı Bir Renk: Turuncu

Turuncu rengi kişileri daha sosyal olmaya iten bir enerjiyi barındırır. Evinize yeni hava katacak dekorasyon trendleri için turuncu renkte birkaç obje seçebilirsiniz. Daha çok kişilerle buluşulan ve sohbet edilen ortamlar için turuncu kullanımı tercih edilebilir. Oturma odası ve yemek odası gibi alanlarda kullanılan ürünlerde turuncu saygıyı da yanında getirir. Oda içerisindeki bir aksesuar ürünü ya da tablo gibi eşyalar turuncu ağırlıklı seçilebilir.

Pirinç ve Mermer Modası

Evinde modern çizgiler bulundurmak isteyen kişiler için mermer modeli vazgeçilmez bir detay olmuştur. Ev içerisinde kullanılan birçok dekoratif eşya için pirinç madde tercih edilebilir. Bu eşyalar eve daha iddialı bir hava katarken, Avrupai bir duruş elde edilmesini sağlar.

Kırmızı Her Alana Yakışmaz

Evinize yeni hava katacak dekorasyon trendlerini denemek istediniz ve kırmızı renk kullanımına karar verdiniz. Ancak kırmızı renk her alanda kullanıma uygun değildir ve dozunda kullanılması gereklidir. Oda içerisinde çok fazla kırmızı renge yer verilirse, kişilerin gözü yorulabilir ve orada uzun süre kalma isteği duymazlar. Salonda ferah ve huzurlu bir hava elde etmek istiyorsanız yeşil ve mavi tonlarına da ağırlık verebilirsiniz. Yeşil renk kullanımı için gerçek bitkileri tercih edebilir ve odanın içerisinde doğal bir alan yaratabilirsiniz. Salon içerisinde son dönemlerde kullanılan büyük ağaç modelleri oldukça yaygındır. Oda içerisinde sohbetin daha aktif olmasını sağlar ve samimi ortam oluşturur.

Balkonda Doğal Ortam Yaratın

Balkon evlerin gözbebeğidir ve özenle dizayn edilmesi oldukça önemlidir. Kavurucu yaz günlerinde serinlemek adına nefes aldığımız balkonlar, evinize yeni hava katacak dekorasyon trendleri arasından birkaç dokunuşla güzel hale getirilebilir. Öncelikle saksı askıları ve rengarenk saksılar ile canlı bir ortam elde edebilirsiniz. Enerji dolu ve neşeli bir alanda sohbetlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, renkli saksılar içerisine renkli çiçekler seçebilirsiniz. Askı üzerinde bulunan bu çiçekler hem balkonda yer kaplamayacak hem de görünüme etki edecektir. Ancak balkon yeteri kadar geniş ise şerit halinde de çiçeklerle balkon süslenebilir. Balkonun bir köşesi için tek kişilik koltuk alarak kendinize dinlenme alanı tanıyabilirsiniz.

Ahşap Seçimler

Evinize yeni hava katacak dekorasyon trendleri içerisinde son yılların vazgeçilmesi ahşaplar yer alıyor. Ahşap doğal bir havayı barındırdığı için kişiler evin her alanında kullanmak istiyorlar. Özellikle mutfak alanında kullanılan bu malzeme ile bütün bir alan değişime uğrayabilir. Yemek odasında kullanılan masa ahşap tonlarında seçilebilir ya da sofra düzenindeki eşyalar ahşap tercih edilebilir. Günümüzde ahşap kahvaltı takımları ya da mumluklara rastlamak çok kolaydır. Salonunuz için kütük şeklindeki saksıları tercih edebilir ve yanlarına mumluk koyarak destek sağlayabilirsiniz. Salonunuz içerisinde spor bir hava oluşturmanız için size yardımcı olacaktır.

Kaynak : https://azdekorasyon.com/ev-dekorasyon-fikirleri-ve-onerileri/

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!