Reklam
Reklam

İş Elbiselerinde Kış Modası!

İş Elbiselerinde Kış Modası!

İş Elbiselerinde Kış Modası!
İş Elbiselerinde Kış Modası! reklam
Bu içerik 479 kez okundu.
Reklam

 

Kış mevsiminin gelmesiyle beraber, çalışanların hem giydiklerinde sıcak tutacak hem de hareket kabiliyetini kısıtlamayacak kıyafetlere de ihtiyacı arttı. Genelde iş yerlerinde tercih edilen polar mont gibi seçenekler, çalışan kişilerin herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağı şekilde tasarlanmışken farklı renk çeşitleriyle de tarzlarını korumalarını sağlıyor.

Gece de Olsa Görünür Olun

Pek çok renk ve model seçeneği bulunan softshell mont örnekleri, iş dünyasında birçok kişi tarafından tercih ediliyor. İki renk seçeneği olan polar montlar, hem kullanılan malzeme sebebiyle sıcak tutuyor hem de çalışan kişinin terlemesini engelleyen yapısı ile hasta olmasının önüne geçiyor.

Kışın kat kat giyilen kıyafetler, kişilerin hareket kabiliyetini kısıtlayabilir. Bu durum hem çalışan kişi için rahatsız edici olurken hem de bazı iş dalları ve çalıştıkları makine ya da araç gereçler açısından tehlike arz edebilir. Bu sebeple kışlık kıyafetlerin sektörlere göre geliştirilmiş özelliklere sahip olması en büyük beklentidir.

Bu beklentiyi karşılamak üzere kışlık iş elbisesi tasarlayan firma, özellikle gece çalışanlar ya da havaalanı gibi yerlerde görev alanlar için, kişi giydiğinde çok karanlık da olsa görünmesini sağlayacak kıyafetler üretiyor. Fosforlu renklerde üretilen bu kışlık iş kıyafetleri ile yaşanabilecek herhangi bir kazanın da önüne geçilmiş oluyor.

Çalışırken Yelek Rahatlığını Yaşayın

Çalışırken üzerinde fazlaca kıyafet olmasını istemeyenler için de farklı alternatifler mevcut. Özellikle rahatlık amacıyla üretilen polar yelek çeşitleri, çalışanın el ve kol koordinasyonunu ve hareket kabiliyetini kolayca kullanabilmesini sağlıyor. Polar yeleklerin de oldukça fazla renk ve seçenekleri mevcut.

Su geçirmeyen, rüzgâra karşı koruyan, süper yumuşak kumaşa sahip olan bu iş yelekleri, su itici yan fermuarlar da barındırıyor. Böylece çalışırken cebinize kişisel eşyalarınızı koyabilir ve kuru şekilde muhafaza edebilirsiniz. Yüksek derecede nefes alabilirlik özelliği de bulunan bu iş yelekleri, giyen kişinin cildinin nefes almasını sağlayarak terlemenin önüne geçiyor. Kişinin ya da firmanın istediği renkte üretilebilen bu işlevsel ceketler, istenilen bölgeye nakış yapılma imkanını da sağlıyor. Böylece hem çalışanların sağlığı korunabiliyor hem de rahatlık sağlanıyor.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!