Reklam
Reklam

Dijital baskı için Türkiye’nin tercihi Bi Düşün Medya ve Ajans!

Dijital baskı için Türkiye’nin tercihi Bi Düşün Medya ve Ajans olurken sizlerde hemen kalitenin farkını yaşayabilmek için özel tanışma fırsatını kaçırmayın.

 Dijital baskı için Türkiye’nin tercihi Bi Düşün Medya ve Ajans!
 Dijital baskı için Türkiye’nin tercihi Bi Düşün Medya ve Ajans! reklam
Bu içerik 470 kez okundu.
Reklam

 

 

Dijital Baskı, materyal ve görsellerin üzerine dijital ortamda baskı yapılma sürecidir. Bi Düşün Medya ve Ajans, dijital baskı alanındaki son dönemdeki başarıları ile sektörün en önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir. Uzman ekibimiz ve son teknoloji makinelerimiz ile dijital baskıya ihtiyacı olan tüm vatandaşlarımıza hizmet vermek için can atmaktayız. Sizlerde kullanışlı ve bir o kadar da kaliteli, dijital baskı ürününe ihtiyacınız varsa hemen Bi Düşün Medya ve Ajans’a ulaşabilir, kalitenin farkını yaşayabilirsiniz.

 

 

Bi Düşün Medya ve Ajans’ın hizmet verdiği alanlar şu şekildedir;

 

 


  • Billboard

  • CLP

  • Pankart

  • Cephe Giydirme

  • Araç Giydirme

  • One Way Vision

  • Folyo

  • Vinil

  • Bask- Kes etiket


  •  

 

 

DİJİTAL BASKI NEDİR?

 

 

Yaygın olarak lazer veya mürekkep püskürtmeli baskı olarak bilinen dijital baskı, bir grafik tasarımcıdan PDF veya Illustrator'da oluşturulmuş bir dosya gibi dijital bir dosyayı alarak ofset baskıda kullanılan metal plakalara olan ihtiyacı ortadan kaldırır ve bu görüntüyü çeşitli mevcut ortamlara aktarır.

 

 

Giderek daha fazla ticari mağaza dijital baskıya geçiyor çünkü bu daha hızlı geri dönüş süreleri sunuyor ve geleneksel ofset baskıdan daha ucuza mal oluyor. Bununla birlikte, ticari bir matbaada  kullanılan yazıcılar, masaüstü yazıcılardan daha kalitelidir. Dijital baskı makinesi, yüksek kaliteli baskı projelerini basmak için kullanılan yüksek kaliteli bir ticari yazıcıdır.

İyi bilinen lazer ve mürekkep püskürtmeli baskıya ek olarak, boya süblimasyonu, katı mürekkep, termal otokrom ve termal mum, mevcut diğer dijital baskı yöntemleridir.

Dijital baskı, ağır kart stoğu, kumaş (tişört baskısı dahil) plastikler ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli yüzeylere doğrudan yazdırmak için dijital görüntüleri kullanır. Dijital baskı mürekkepleri, geleneksel baskının geleneksel CMYK baskısının yanı sıra metalik ve gökkuşağındaki diğer tüm renkleri içerir.

Bu işlemde metal plakalar kullanılmaz, bunun yerine lazer yazıcılar için toner kullanılır. Dijital baskı kısa süreli işler için harikadır; örneğin, yazdırılmış ve bir müşteriye vereceğiniz ciltli bir teklife, 100 el ilanı veya beş afişe ihtiyacınız olabilir. Her parçanın üzerinde isimler, numaralar veya adresler gibi farklı bilgilere ihtiyacınız varsa, bu harika.

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!