Penis pompasının yararları

Penis pompasının yararları

Penis pompasının yararları
Penis pompasının yararları reklam
Bu içerik 290 kez okundu.
Reklam

 

 

Penis pompası, penisi egzersizi için ideal bir üründür. Penis pompasını kullanmadan önce talimatları dikkatlice okumalısınız. Kullanmadan önce penisi temizleyin ve hijyeni sağlayın. Pompanın hijyenik olarak temizlenmesi sağlanarak işleme başlanmalıdır.

Cihazla birlikte gelen vajinal kapak veya normal başlıklardan biri pompanın giriş kısmına bağlanır. Penis, fanusun içine tamamen yerleştirilmelidir ve ikisi arasında mesafe kalmamalıdır. Aynı zamanda, vakum pompasına penis fanusa girene kadar basın. Penis tamamen yerleştirildikten sonra havayı boşaltın ve ardından penisi çıkarın. Bu işlem 15 dakikayı geçmemelidir. Amerikan penis pompası yaptığı vakumlama işlemi sayesinde oral seks tadı yaşatır. Bu sayede hem egzersiz yapıp hem keyif alabilirsiniz.

 

Penis pompası ne kadar kullanılmalı?

 

Penis büyütme pompası 3-4 aya kadar düzenli olarak kullanılmalıdır. Her seferinde maksimum 15 dakikalık  kullanılmalıdır. Uzun süre kullanmak penisin tahriş olmasına ve zarar görmesine neden olabilir. Penis pompasını kullanmaya başlamadan önce penise su bazlı tıbbi bir kayganlaştırıcı sürülmelidir. Çünkü penis pompa kafası elastik bir yapıya sahip olmasına rağmen kayganlaştırıcı uygulandıktan sonra kullanımı daha sağlıklı ve rahat olacaktır. Lütfen pompa talimat kılavuzunu okuyun ve kesinlikle uygulayın. Öncelikle hijyenin sağlanması çok önemlidir. Hem ekipmanın hem de penisin temizlenmesi gerekir. Kullanıcıların en çok yaptığı hata, penisi uzun süre vakumda tutmaktır. Bu tür kullanım geçici şişlik ve morarmaya neden olabilir. Bu tür sorunları önlemek için lütfen ürün talimatlarını okumayı unutmayınız.

 

Penis pompası kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Penis pompasının çalışma prensibi, penise akan kanın yoğunlaşmasının 15 dakikayı geçmemesidir. Vakum kuvveti, tetik sistemi ile tüp içerisine yerleştirilen penise uygulanır. Yüksek emme etkisi, kanın penise konsantre olmasını sağlar. Gerekli gerginliği ve vakumu elde etmek için vakum basıncının kademeli olarak artırılmasına dikkat edilmelidir. Herhangi bir rahatsızlığınız veya morluklarınız varsa, vakum basıncını hemen boşaltmak için bir emniyet valfi kullanabilirsiniz. Tıbbi bir ürün olmadığı için etkisi bilimsel olarak kanıtlanmamıştır. Pompayı kullanırken penis inik vaziyetteyken  yerleştirin daha sonra penis tamamen erekte olana kadar yavaş yavaş, zorlamadan vakumlayın, bu şekilde bir süre bekleyip yavaş yavaş havasını boşaltın. Bu işlemi 15-20 saniye dinlenerek 15 dakikaya yayın. Kullanım esnasında cilt yüzeyinde veya kan damarlarında çürüme, kanama oluşursa kullanmayı bırakın.

 

Çoğunlukla yapılan hatalardan birisi de penis pompasının olması gerektiği süreden fazla kullanılmasıdır. Kullanım talimatlarının dışında kullanılmamalıdır. Eğer penisi çok fazla penis pompasının içinde bırakırsanız zarar görebilir.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı