Reklam
Reklam

Üretimde Kaliteli Hizmet Anlayışı

Üretimde kaliteli hizmet anlayışı oldumu her şey daha da güzel olacağı kesin gibidir. İster hizmet olsun, isterse üretim olsun fark etmez.

Üretimde Kaliteli Hizmet Anlayışı
Üretimde Kaliteli Hizmet Anlayışı Tanitimweb
Bu içerik 440 kez okundu.
Reklam

Üretimde kaliteli hizmet anlayışı oldumu her şey daha da güzel olacağı kesin gibidir. İster hizmet olsun, isterse üretim olsun fark etmez. Eğer siz işinizi kaliteli yapıyorsanız, güzel de yapıyorsunuz demektir. E.G Pres Ltd. Şti.Fabrika Müdürü Erol Gülmez, bizim için kalite her aşamada ihtiyaç duyduğumuz bir şeydir demektedir.

 

Müşterilerinin isteklerini ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayarak müşterine en iyi ve kaliteli hizmeti vermeyi kendine amaç edinmiş olan E.G Pres Ltd. Şti., müşterilerin beklentilerini karşılayarak memnuniyetlerini kazanmış bir firmadır.

 

Her zaman müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına yaratıcı ve akılcı çözümler üreten, E.G Pres Ltd. Şti., Pres baskı ve kalıp sektöründe fark yaratmış kaliteli bir firmadır. Bu kalite, E.G Pres Ltd. Şti.nin sadece üretim ve hizmetlerinde değil, çalışanlarına da büyük önem vermiş işçi sağlığı ve iş güvenliği konusunda da kaliteden vazgeçmemiş, çalışanları için de en kaliteli ve en iyi olanı yapmıştır.

 

E.G Pres Ltd. Şti.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!