Türkiye'nin En Önemli Dövme Modeli; Rabbit Ferhat

Rabbit Ferhat 26.05.1984 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlardan itibaren dövmelere ilgi duyan Rabbit Ferhat 16 yaşında ilk dövmesini yaptırmıştır ve o zamandan beri sürekli olarak yeni dövmeler yaptırmaya devam ederek bugün dövme denince akla gelen isimlerden birisi olmuştur.

Türkiye'nin En Önemli Dövme Modeli; Rabbit Ferhat
Türkiye'nin En Önemli Dövme Modeli; Rabbit Ferhat Tanitimweb
Bu içerik 593 kez okundu.
Reklam

Rabbit Ferhat 26.05.1984 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlardan itibaren dövmelere ilgi duyan Rabbit Ferhat 16 yaşında ilk dövmesini yaptırmıştır ve o zamandan beri sürekli olarak yeni dövmeler yaptırmaya devam ederek bugün dövme denince akla gelen isimlerden birisi olmuştur. 16 yaşında ilk dövmesini yaptıran Ferhat, 20 yaşına geldiğindeyse tatto modelliğe başlamıştır. Küçük yaşlardan itibaren ilgi duyduğu dövme dünyasının daha da derinlerine inen dövme dünyasının bilinen ismi tutku duyduğu dövmeleri meslek haline getirmiş durumdadır ve dövmeye tutkulu diğer kişilerin de bu tutkuyu yaşayabilmeleri için çalışmalar yapmaktadır. Kendisi sektörde dövme denince akla gelen isimlerden birisi haline gelmiştir.

Rabbit Ferhat Etkileyici Dövmeleriyle Dikkat Çekiyor

Rabbit Ferhat 16 yaşında başladığı dövme serüvenini yıllarca sürdürmüş ve dövmeleri bir tutku olarak tanımlamıştır. Dövmeleri küçük yaşından beri seven isim vücuduna çeşitli dövmeler yaptırmıştır ve bu dövmeler estetikleriyle birçok kişinin dikkatini çekmektedir. Kendisinin yaptırdığı dövmeleri sosyal medya hesabından da görebileceğiniz Rabbit Ferhat günümüzde dövme yaptırmak isteyen birçok kişi için idol halini almıştır. 

Rabbit Ferhat'ın yapmış olduğu dövmeleri https://www.instagram.com/rabbitferhat/?hl=tr hesabından inceleyebilirsiniz.

Dövmeler birçok görüntünün, şeklin insan vücudu üzerine işlenmesidir. Günümüzde birçok kişinin özellikle de gençlerin ilgisini çeken bir alandır ve Rabbit Ferhat bu konuda birçok gencin ilgisini daha da dövmeye yöneltmesine sebep olmuştur. Rabbit Ferhat tatto model olma sebebini de kendi tutkusu olan dövmelerin diğer insanların da tutkusu haline gelebileceğini düşünmesinden kaynaklandığını söylemektedir. Bundan dolayı kendi tutkusu olan, yıllarca severek yaptırdığı dövmelerini diğer insanlara da yansıtmakta ve onların da fikirlerine ışık tutmaktadır.

Dövme konusunda başarılı işlere imza atan Rabbit Ferhat zamanında kendi severek yaptırdığı dövmeleri artık başka bedenlere de ustalıkta yerleştirmektedir. Dövme yapmanın bir sanat olduğunu düşünen Rabbit Ferhat yaptığı dövmelerle de bir sanat icra etmektedir. Birçok kişiyi kendisi için çok önemli olan dövmelerle tanıştırmıştır ve günümüzde tanıştırmaya da devam etmektedir. Yaptığı modellik sayesinde insanlara ulaşmakta, dövmelerin büyülü dünyasına insanları çekmekte ve meslek olarak da bunu yaparak dövmecilik konusunda büyük başarılara imza atmaktadır.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı