Reklam
Reklam

Mero Kimdir?

Mero Kimdir?

Mero Kimdir?
Mero Kimdir? reklam
Bu içerik 1051 kez okundu.
Reklam

 

 

Asıl adı Enes Meral olan Mero 2000 yılında Almanya'nın Rüsselsheim Am Main şehrinde dünyaya gelmiştir Aslen Adanalı ve Türk'tür. Türk rap şarkıları söyleyen Mero Adana'da çektiği klibi ile büyük ilgi görmüş Son Günlerin en çok konuşulan ismi olmuştur. 2017 yılında yayınladığı Instagram videoları ile tanınmıştır. 2018 yılında Baller Los şarkısını çıkartarak Avustralya ve Almanya müzik listelerinde ilk sıralara yerleşmiştir. Kısa sürede büyük ün kazanan rapçi Mero YouTube trendlerinden inmemiş spotify gibi platformlarda sık sık karşımıza çıkmıştır.

 

Şöhret olduğu ilk yıllarda çektiği kliplerini YouTube üzerinden paylaşmaya başlamış ve klibi milyonlarca kişi tarafından izlenmiştir. Böylelikle daha çok öne çıkmıştır. Kliplerinin çok izlenmesi ile ve müziklerinin çok dinlenmesi ile rapçi Enes Meral birçok ödül ve  tebrik almıştır. Mero mahlasıyla insanlara cazip gelen rapçi Mero telefonların müzik listelerinde yer edinmiş sık sık ve hatta sıkılmadan dinlenmiştir.

 

2020 yılında Ben elimi sana verdim şarkısı ile Tik Tok gibi sanal ortamlarda ünlenmiş ve bu müzik ile birçok müzik kanallarında ki listelerde de öne çıkmıştır. Ben elimi sana verdim rapini dinlemek için 2020-2021 En Yeni Mp3leri İndir sitesinden Mero Ben Elimi Sana Verdim İndir seçeneği ile indirilebilir. Ve aynı zamanda dinlenebilir. Son dönemlerin en ünlü rapçilerinden olan Enes Meral yeni albümleri için hazırlıklarını sürdürmekte ve kendisini daha iyi geliştirmektedir.

 

Mero Ve Rap Müzik

 

Rapçi Enes Meralin kariyerinin arkasındaki en önemli nokta anlaştığı müzik firmasıdır. Anlaştığı müzik firması ise baller los adındaki teklisini çıkarmıştır. Adana'da çektiği olabilir klibi ile daha çok öne çıkmış ve büyük çıkış yakalamayı başarabilmiştir. Küçüklüğünden belli Rap Müziğe ilgi duymuş ve sevmiştir.

 

Almanya ve Avusturya rap müzik piyasasına damga vuran Rapçi Enes Meralin birçok albümü mevcuttur. Özellikle ben elimi sana verdim, olabilir gibi rapları ile daha çok tanınmıştır. Bu rap müzik albümlerinden ayrı baller los, desole, ya hero ya mero, seele, perpektive gibi birçok türde Türkçe ve İngilizce rapleri vardır. Rap müzikleri deezer, spotify, Youtube music gibi bütün müzik kanallarında yayınlanmaktadır.

 

Kaynak: https://mp3semti.com/

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!