Reklam
Reklam

İlker Dirice Luxury Car Alanında Büyüyor

Türkiye'nin genç girişimcileri arasında yer alan İlker Dirice, henüz 7 yıllık iş hayatı tecrübesinde, sunmuş olduğu kaliteli hizmetler sayesinde, şirket hedeflerini büyütmeye devam ediyor.

İlker Dirice Luxury Car Alanında Büyüyor
İlker Dirice Luxury Car Alanında Büyüyor Tanitimweb
Bu içerik 617 kez okundu.
Reklam

Türkiye'nin genç girişimcileri arasında yer alan İlker Dirice, henüz 7 yıllık iş hayatı tecrübesinde, sunmuş olduğu kaliteli hizmetler sayesinde, şirket hedeflerini büyütmeye devam ediyor. Lojistik alanında ki faaliyetlerinin yanında 2020 yılı ile birlikte lüks araçların alım satımını da yapmaya başlayan Dirice,  2021 yılı için büyüme faaliyetlerine devam edeceklerini ve yeni hedeflerini belirlediklerini açıkladı. Sosyal medyayı etkin olarak kullanan İlker Dirice, İnstagram hesabı üzerinden de takipçileri ile sıkı bir etkileşim içerisinde. İlker Dirice'nin hesabına aşağıda bulunan linkten ya da @ilkerdirice profilinden hızlıca ulaşabilirsiniz. 

Artık Türkiye'de kaliteli hizmetleri sağlayan firmaların var olması ile birlikte, Avrupa'da ki şirketlerin de çözüm ortakları olan bir firmalar, büyüme hedeflerini Avrupa yönelik uyguluyorlar. DRC Lojistik firması da uluslar arası nakliyat firmalarına günün her saati hizmet sağlayarak, en iyi şekilde yararlanmalarını sağlıyor. Belge işlemlerinin tamamını takip ederek, etkin bir şekilde firmaların işlerini hızlı bir şekilde halletmelerine imkan sunuyorlar. 

DRC Motors Lüks Araçlarda Öncü 

DRC Motors sayesinde lüks araç almak isteyenler, garantili bir şekilde araç sahibi olabiliyor. Bilindiği gibi ikinci el araç piyasaları oldukça sıkıntılı olduğu gibi, bir çok araç hasarlı bir şekilde satılıyor. Bu gibi sorunlar ile karşılaşmadan araç almak isteyenlere yardımcı olan DRC Motors, İlker Dirice tarafından 2020 yılı itibari ile hayata geçmiş ve ilk yılında dahi ciddi satış rakamlarına ulaşmış durumda. 

DRC Lojistik Hedeflerini Yeniliyor

Avrupa'nın bir çok ülkesine de hizmet veren DRC Lojistik, faaliyet alanlarını genişleterek, Avrupa'daki ülkelerin tamamına hizmet vermeyi amaçlıyor. Bu sayede 2013 yılında kurulmuş olan şirket, her yıl hedeflerini arttırarak, büyümeye devam ediyor. Firma müşterilerine 7/24 hizmet vererek uluslar arası nakliyat için gerekli olan tüm belgeleri hızlı bir şekilde alarak, sorunsuz bir seyahat geçirmelerini saplıyor. 

İlker Dirice 2021 Hedeflerini Belirledi

Beykoz Üniversitesinden mezun olan İlker Dirice, yıllık hedefleri doğrultusunda, kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerine yardımcı olmaya devam ediyor. Hedeflerini ve yapmış olduğu çalışmaları https://www.instagram.com/ilkerdirice/?hl=tr linki üzerinden de takip edebilirsiniz. 

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!