Reklam
Reklam

Kış Bahçesi Mobilyaları

Kış Bahçesi Mobilyaları

Kış Bahçesi Mobilyaları
Kış Bahçesi Mobilyaları reklam
Bu içerik 640 kez okundu.
Reklam

 

Kış bahçesi, salondan bağımsız, çoğu zaman veranda etrafının cam sistemlerle kapatılması sonucu oluşan ve bahçeye bakan alanlardır. Ancak bazen bahçeye bakan cam duvarlı geniş salonların da hem kış bahçesi hem salon olarak kullanıldığını görebilirsiniz. Bunun dışında kapalı kameriyeler de kış bahçesi olarak adlandırılabilir. Kış bahçeleri, soğuk kış günlerinde, gökyüzünün altında ama kapalı sıcacık bir ortamda keyifle vakit geçirmek için idealdir. Sizin de evinizde kış bahçesi olarak dekor edebileceğiniz alanlarınız varsa dekorasyonun mobilya kısmı için bu yazımıza kulak vermenizi tavsiye ederiz. Tıpkı ev ve bahçe dekorasyonu gibi ayrı bir kategoride değerlendirilmesi gereken kış bahçesi dekorasyonunun en önemli detayı kuşkusuz ki mobilyalardır.

Modern stilde ve sadece birkaç eşya ile hazırlanmış bu dekor salonla birleşik kullanılan bir kış bahçesi için ideal seçim olmuş. Deri ve modern bir koltuk ile küçük dekoratif bir tabure bu alanı bahçeye açılan şık bir kapı haline getirmiş. Az ve öz eşya felsefesine göre tasarımın minimalist olduğunu da söyleyebiliriz.

Kış bahçesi ve bahçe dekorasyonu denince akla ilk gelen mobilya çeşidi bambu mobilyadır. Natürel görüntüsü ile bahçe ve orman temasını tamamlayan aynı zamanda her stile kolayca uygulanabilen, şık ve kullanışlı bir seçenektir. Örnek dekorda oldukça geniş bir alanın, iki farklı oturma grubu ve stile uygun aksesuarlarla huzurlu bir kış bahçesine dönüştürüldüğünü görüyoruz. Mobilyaların zevkli seçimi bir yana hayvan figürlü aksesuarlar ve bol bol kır çiçeğiyle bir kış bahçesi olabilecek en güzel haline getirilmiş.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!