Reklam
Reklam

İsim Analizi Nedir?

İsim Analizi Nedir?

İsim Analizi Nedir?
İsim Analizi Nedir? reklam
Bu içerik 515 kez okundu.
Reklam

 

Romalılar, 'Nomen est omen' "isim kaderdir" demişlerdir. Yaşadığımız âlem de her şeyi bir akışı vardır. Ve bu akış ancak enerjilerle olur. Bizler ve yaşadığımız her şey enerjiden ibarettir. Aslında bizler alemin parçaları olarak birbirimize bağlıyız. Ve tükenmek bilmeyen etkileşim halindeyiz. Ufak bir enerji yokluğunda çektiğimiz cehl ve sıkıntılarda buna dâhildir. Bu bağlamda kendi İsimlerimizdeki harflerin sembolikleri ve yaymış oldukları ses frekansları da oldukça önemlidir. Her bir harf, enerjinin sembolleridir. Yani ismimiz sahip olduğumuz enerjileri anlatır.

İsim analizi, herkes tarafından yapılamaz. Çünkü bu konuda eğitim alınması gerekir. İsim içinde yer alan her harfin, kişiliği yansıtan bir özelliği ve yorumu bulunur. İsimlerin karakteri ve kaderi etkilediği için doğum haritasına uyumlu olması Gerekir. Astroloji Yolculuğu Akademisi üzerinden eğitim ve danışmanlık alabilirsiniz.  İnsanın ismi bazen hayatında tıkanıklara yol açabiliyor. Ondan dolayı tavsiyemiz; bebek sahibi olacak kişiler, isim belirlenmeden önce, isim analizini doğum haritasına göre yaptırıp, ona göre isim koymalıdır. Astrolojiye Yolculuğu Akademisi, isim analizi konusunda detaylı bilgiler alabilirsiniz.

İsimler Hayatı Nasıl Etkiler?

İsim analizleri detay ve yoğun bir çalışma ister. Analiz sonuçlandığın da aynı isme sahip olan bütün insanların analizleri de benzerdir. Burçlarla aynı sisteme sahip, isimlerin verdiği etkiyi inceleyen bir daldır. İnsanlara koyulan isimler, doğum haritası ile birleştiği zaman hem kişiliği hem de olumlu ya da olumsuz özellikleri etkiler. Astroloji Yolculuğu Akademisi sitesinde isim analizi ile ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

https://www.instagram.com/astrolojiyolculugu/

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!