Reklam
Reklam

Yunus Emre Kelkitli: 2021 Yılında E-ticaret Zirveye Çıkacak

Yunus Emre Kelkitli: 2021 Yılında E-ticaret Zirveye Çıkacak

Yunus Emre Kelkitli: 2021 Yılında E-ticaret Zirveye Çıkacak
Yunus Emre Kelkitli: 2021 Yılında E-ticaret Zirveye Çıkacak reklam
Bu içerik 472 kez okundu.
Reklam

 

 

Yazılımcı Yunus Emre Kelkitli “Korona virüsün hayatımıza girmesiyle birlikte dijitale olan ilgi arttı. Dijitale olan ilginin artmasıyla doğru orantıda e-ticaret hacmi de büyüdü” dedi.

İngiltere’nin başkenti Londra’da yaşamını sürdüren ve Türk yazılımcılardan oluşan bir ekiple Wofret e-ticaret yazılımını geliştirerek, başarılı işlere imza atan Yazılımcı Yunus Emre Kelkitli “Geliştirdiğimiz Wofret e-ticaret yazılımı işletmelerin satışlarını gerçekleştirmesinde büyük katkısı olan bir yazılımdır. Wofret, Türk yazılımcılardan oluşan ekibimizle birlikte geliştirdiğimiz, eklentileri ile birlikte daha fazla fonksiyonel hale gelecek ve yenilikler getirilebilecek bir yazılımdır” dedi.

İşletmeler E-ticaretin Önemini Anlamalı

Yunus Emre Kelkitli “Pandeminin hayatımıza girmesi ile birlikte dijitale artan büyük ilgi ticari faaliyetlerin de burada sürdürülmesine neden oldu. Büyük markalar zaten dijitalleşmenin öneminin farkındaydı ve pandemi döneminde bu duruma daha hızlı adapte oldular. Pandemiye rağmen birçok işletmenin satışlarını arttırdığını ve büyüdüğünü görüyoruz. Ancak daha küçük çapta olan işletmeler, dijitalleşmeye yeni adapte olmaya başladı. Fiziki mağazalarında satışlarını yasaklar nedeniyle gerçekleştiremeyen işletmeler dijitalleşerek e-ticarete yöneliyor. Pandeminin hayatımızdan ne zaman çıkacağının belirsiz olması ve insanların alışveriş alışkanlıklarının değişmesi nedeniyle her işletme dijital varlığını kurmalı ve korumalı. İşletmelerin bu dönemde pazaryerleri üzerinden e-ticaret yaptıklarını görüyoruz. Ancak ben her işletmenin kendi e-ticaret sitesini kurması gerektiğini ve markalaşması gerektiğini düşünüyorum. Dijitalin önemini anlayan ve bu doğrultuda faaliyetlerini sürdüren işletmeler 2021 yılında satışlarını arttıracaklar” diyerek Kendilerininde  Türkiye ‘deki imalat ve ticaretcilerin İngiltere E-ticaret sitelerinde satış yapmalarının zorluklarına bahsederek müjdeyi Yeni yapacakları Amazon ve Ebay ile rekabete girecekleri uygulamanın müjdesini verdi.

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!