Reklam
Reklam

Class Petrol Hizmet Alanını Genişletiyor

Class Petrol Hizmet Alanını Genişletiyor

Class Petrol Hizmet Alanını Genişletiyor
Class Petrol Hizmet Alanını Genişletiyor reklam
Bu içerik 491 kez okundu.
Reklam

 

Akaryakıt alanında hizmetlerine devam eden bir firma olan Class akaryakıt Naifoğlu Holding iştiraki bir firma olarak hizmet veriyor. Hali hazırda ülke genelinde yayılmış olan 50 farklı istasyonu ile insanlara hizmet götüren firma, bu sayede müşterilerin kaliteli hizmet almasını da temin ediyor. Bunun yanında ekonomide son dönemde yaşanan gelişmelerin ışığında firma, daha fazla istasyon ile hizmet vermek için çalışmalarını yoğunlaştırmış durumda.

Class akaryakıt Naifoğlu Holding firması bu kapsamda 2023 yılına kadar yeni tesisler kurmayı ve yeni çalışanları ailesine katmayı planlıyor. Ekonomide özellikle özel sektörde önemli bir hale gelen yatırımlar bu firma ile de gerçekleştiriliyor. Gelecek hedefleri doğrultusunda firma beklentileri karşılayan yatırım kararları ile ülke ekonomisine katma değer katıyor.

Class Petrol Yeni İş Alanları Ortaya Çıkarıyor

Class petrol birçok özel sektör firmasının yaptığı gibi ülkenin ekonomisine güvenerek yeni yatırım kararları alıyor. Bu kapsamda mevcut tesis sayısını 250 arttırmak ve 3000 kişiye yeni iş alanı açmak için firma yeni hizmetleri devreye sokuyor.

Class petrol aynı zamanda müşterilere daha iyi hizmet götürmek için 2023 yılına kadar mevcut tesis sayısını 5 katına kadar çıkarmayı planlıyor. Ülkemizde ihtiyaç duyulan istihdam oranlarına katkı sunmak için faaliyetlerine devam eden firma müşterilerin beklentilerini daha iyi karşılamak için de yeni yatırım kararları ile ön plana çıkarak ülke ekonomisine katkılar sunuyor.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!