Reklam
Reklam

Tevfik Bozdağ Ödüllere Doymuyor

Tevfik Bozdağ Ödüllere Doymuyor

Tevfik Bozdağ Ödüllere Doymuyor
Tevfik Bozdağ Ödüllere Doymuyor reklam
Bu içerik 472 kez okundu.
Reklam

 

Ünlü Güzellik ve Estetik Uzmanı Tevfik Bozdağ, iş hayatının başarılı insanlarından birisi olarak gündemde yer alıyor. Özellikle mütevazı bir hayata sahip olan iş adamı, kendisine ait bir güzellik ve estetik kliniğine sahip Kliniği sürekli olarak farklı dallarda ödüllere layık görülse de bu sefer Tevfik Bozdağ bizzat kendisi ödülü aldı. İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Salonu’nda ödüle layık görülen iş adamı, başarısı ile yeniden gündeme gelmeyi başardı.

Show TV’ye katıldığı Kuaförüm Sensin isimli yarışmada kendisini tanıtan Tevfik Bozdağ “Başarı benim için büyük bir vazgeçilmez tutku. Hiçbir zaman vazgeçmedim, hiçbir zaman yılmadım, her zaman sabrettim. En iyisi olmak için değil ama en iyisi ve hayırlısı olması için çok çalıştım” dedi.

Ünlü Güzellik ve Estetik Uzmanı Tevfik Bozdağ, iş hayatındaki başarısını her zaman şükretmeyi bilmesine bağladı ve hayat içerisinde yaşadığı hiçbir zorluğun onu vazgeçirmediğini söyledi. Her zaman elindekine şükretmesini bildiğini ve hiçbir zaman şikayet etmediğini ekledi. Yaptığı konuşma esnasında aldığı ödülden daha iyi bir ödüle sahip olduğunu ve aile ile işinin ona en büyük ödül olduğunu ifade etti. Tevfik Bozdağ her zaman güzellik sektöründeki başarıları ile gündeme gelen bir iş adamı olarak biliniyor. Son üç senede aldıkları 5 ödül ile birlikte adeta bir başarı şovu gerçekleştiriyor. Alınan 5 ödülün ikisi Tevfik Bozdağ’ın şahsi ödülü olarak yer alıyor. Ünlü güzellik ve estetik uzmanı Tevfik Bozdağ’a iş hayatında başarılar diliyor, başarılarının devamı heyecanla bekliyoruz.

 

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!