Reklam
Reklam

Cansu Durkun kalıcı makyaj eğitimi

Cansu Durkun kalıcı makyaj eğitimi

Cansu Durkun kalıcı makyaj eğitimi
Cansu Durkun kalıcı makyaj eğitimi reklam
Bu içerik 465 kez okundu.
Reklam

Cansu Durkun kalıcı makyaj eğitimi

Cansu Durkun gençlik yıllarından bu yana güzellik sektöründe aktif olarak rol alıyor. Anne mesleği olan bu alanda ilk profesyonel çalışmalarına 2010 yılında başlıyor. Ve 2010 yılında güzellik uzmanlığı ve kalıcı makyaj alanında almış olduğu eğitim ve sertifikalar ile sektörde en çok aranılan isimlerden biri olma yolculuğuna başlıyor.

 

Cansu Durkun bugün Ankara’da kalıcı makyaj eğitimleri veriyor. Kendisi gibi güzellik uzmanı olan ya da kuaförlük yapan herkes için en donanımlı ve etkin kalıcı makyaj eğitimleri Cansu Durkun eğitim merkezinde veriliyor. Sizlerde her tür kalıcı makyaj eğitimi için Cansu Durkun resmi web sayfasına giriş yapabilirsiniz. Burada yer alan eğitim dönemlerini takip edebilirsiniz. Ve bu eğitimlere katılarak birebir uygulamalı olarak iyi bir eğitim alabilirsiniz. Almış olduğunuz eğitimlerin sonucunda artık kendi salonlarınızda kalıcı makyaj uygulamalarına başlayabilirsiniz.

Cansu Durkun bünyesinde verilen tüm kalıcı makyaj eğitimlerini ve bu süreçte ne tür uygulamalı çalışmalar yapıldığını Cansu Durkun sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz. ins:cansudurkun hesabını takip ederek hem kendisinin yapmış olduğu kalıcı makyaj uygulamaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Hem de eğitim süreçlerini takip edebilirsiniz.

Ankara kalıcı makyaj eğitimi

Cansu Durkun kalıcı makyaj eğitimleri Ankara’da uygulamalı olarak yapılıyor. Sizlerde bir başvuru talebinde bulunarak bu eğitimlere katılabilirsiniz. En yeni eğitim tarihlerini facebook: cansudurkun adresi üzerinden takip edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!