Marcao’dan Beklenmedik Cevap! Marcao Gelen Teklife Ne Yanıt Verdi

Marcao’dan Beklenmedik Cevap! Marcao Gelen Teklife Ne Yanıt Verdi

Marcao’dan Beklenmedik Cevap! Marcao Gelen Teklife Ne Yanıt Verdi
Marcao’dan Beklenmedik Cevap! Marcao Gelen Teklife Ne Yanıt Verdi reklam
Bu içerik 642 kez okundu.
Reklam

 


Galatasaray yönetimi sezon bitmeden oyuncuları ile görüşmelere başladı. Yeni teklifler ile görüşmeye giden yönetimin gittiği futbolcular arasında transfer için en çok teklif alan Marcao da yer alıyor. Sözleşmesi hala devam etmekte olan Marcao için Galatasaray yönetimi ne teklif etti ? Yeni sezon için yıllık kadar zam ekledi? Brezilyalı ünlü futbolcu Marcao yapılan bu teklife ne cevap verdi? Detaylar haberin devamında. 

Bu sezon muhteşem oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Marcao için transfer teklifleri devam ediyor. Galatasaray da teklif götüren takımlar arasında bulunuyor. Galatasaray ile sözleşmesi hala devam eden Brezilyalı futbolcunun başka takımlara geçmemesi için Galatasaray yeni bir teklif ile karşısına çıktı. İlk temaslar yönetimle futbolcunun menajeri arasında gerçekleşti. en iyi bahis  ve bonus veren siteler için tipobet üyelik  adresini ziyaret Edebilirsiniz

Menajer ile İlk Temaslar 

Bu yıl 850 Euro ile oynayan ünlü futbolcu Marcao, gelecek sezon için 900 Euro ile oynayacak. Sarı kırmızılıların yönetim kadrosu Marcao’yu bırakmak istemediği için diğer sezonda da beraber devam etmek istiyor. Bunun için Marcao’nun menajeri ile ilk temas kurulmaya başlandı. Önümüzdeki sezonda bedelsiz bir şekilde takımdan ayrılması istenmeyen futbolcu için zam teklifi ile kapısı çalındı. Fotomaç haberlerinde yer alan bilgiye göre yüzde 20 zam teklifi ile giden Galatasaray yönetimi sözleşmenin 3 yıl daha uzatılmasını istiyor. Bu teklif karşısında gözler Marcao’dan gelecek cevaba çevrildi.

Sözleşme Şimdilik Raftaki Yerini Aldı

Galatasaray yönetimi Marcao ile uzun yıllar beraber devam etmek istediğini menajere iletmeyi ihmal etmedi. Ayrıca yüzde 20 zam teklifi ile de geldiklerini belirtti. Sarı kırmızılılar, yüzde 20 zam ile ünlü futbolcu için gelecek sezonda 1,1 milyon Euro ücret ödeyebilir. Galatasaray yönetiminin bu teklifi karşısında Brezilyalı futbolcunun menajeri teklifin Marcao için çok düşük olduğunu belirtti. Oyuncusu için daha yüksek rakamların uygun olduğunu söyleyerek en kötü ihtimal ile bu rakamın 1,7 milyon Euro’dan başlaması gerektiğini söyledi. Beklenmedik bir şekilde gelen bu yanıta karşılık olarak sözleşmesinin uzaması için yapılan bu girişimler askıya alındı. 

Menajeri tarafından belirtilen fiyat karşında yönetim yeni bir zam yapacak mı? Galatasaray yönetimi ilerleyen günlerde yeni bir zam teklifi ile Marcao’nun kapısını tekrar çalacak mı? Sarı kırmızılılar ile Marcao sözleşme için tekrar aynı masaya oturur mu? önümüzdeki günlerde bu sorulara bir yanıt bulanabilir. Ama imza için bir süre daha beklenecek gibi gözüküyor. 

Parlak bir geleceğe sahip olan ve daha 24 yaşında olan genç futbolcu Marcao, bu sezonda Galatasaray takımında 23 Süper lig, 3 UEFA Avrupa Ligi, 2 Ziraat Türkiye Kupası karşılamalarında oynadı. Toplam 28 oyun karşılaşmasında yerini aldı. Brezilyalı futbolcu 1 gol, 1 asist ile büyük bir alkış aldı. 


 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı