Yaşar Kemal Uğurlu Yanlış Karar Verdi

Yaşar Kemal Uğurlu Yanlış Karar Verdi

Yaşar Kemal Uğurlu Yanlış Karar Verdi
Yaşar Kemal Uğurlu Yanlış Karar Verdi reklam
Bu içerik 1296 kez okundu.
Reklam

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu 1-0’lık yenilgiyle sonuçlanan Fenerbahçe maçı sonrasında açıklamalara yer verdi. Ahmet Ağaoğlu’nun açıklamalarının ana hatlarında hakem Yaşar Kemal Uğurlu vardı. Kendisinin maçı son derecede kötü yönettiği ve yanlış kararları olduğunu ifade eden Ahmet Ağaoğlu, tek bir pozisyonun üzerinde fazlasıyla durdu. Bakasetas ile Valencia arasında olan pozisyonun kendi lehlerine penaltı kararı verilmesi gerektiğini savundu. Bu pozisyonun uzaydan bile incelendiğinde penaltı kararı verilebileceğini dile getirdi. Hakemin kararlarının maçın önüne geçtiğini ve maçın kaderini değiştirecek kararları içerdiğini de sözlerine ekledi. Hakemi uzun uzadıya eleştiren Ahmet Ağaoğlu, demecini bu şekilde sürdürdü. . bahis siteleri  ve  bedava bonus veren siteler için bets10  adresini ziyaret Edebilirsiniz

 

Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında oynanan maçın hakemi olan Yaşar Kemal Uğurlu hakkında açıklamalara yer veren Ahmet Ağaoğlu; bu hakemle sorunlarının olduğunu ifade etti. Süper Kupa final karşılaşmasında da sorunlu kararlar verdiğini iddia eden Trabzonspor başkanı, sert bir dille hakemi eleştirmekten de geri kalmadı. Kendisinin gerçekten başarılı bir hakem olması durumunda kendilerinin her maçında görev alabileceğini söyleyen Ahmet Ağaoğlu, iyi oynamadıklarını da kabul etti. Ancak oyunun gidişatının önüne hakemin almış olduğu kararların geçtiğini söyleyerek; böyle bir durumun yaşanmasını istemediklerini beyan etti. Hakemin bazılarına uğurlu gelse de kendileri adına yanlış kararlar verdiğini yineledi.

Bakasetas Pozisyonu Penaltı

Geçen sezondan beridir Yaşar Kemal Uğurlu’dan çekmediklerinin kalmadığını ifade eden Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu; tek bir maçta bu kadar çok hatanın yapılamayacağını söyledi. Hakemin tek bu maçla hatalı kararlar vermediğini ifade ederek; kendini eğitmesi ya da hakemlik mesleğini bırakması gerektiğini vurguladı. Hakemin aldığı kararların bu karşılaşmanın önüne geçtiğini söyleyen Ahmet Ağaoğlu; kendi sorunlarını çözme konusunda bir çözüm yolu üretebileceklerini ancak hakemlerin hatalı kararları adına yapacakları herhangi bir eylemin olmadığını söyledi. Valencia’nın Bakasetas’a yaptığı harekete de yer veren Ahmet Ağaoğlu; bu pozisyonda net bir şekilde penaltı kararı verilmesi gerektiğini ifade etti.

6 maçtır kazanan taraf olduklarının hiçbir şey anlam ifade etmediğini söyleyen Ahmet Ağaoğlu; önlerinde Kasımpaşa ve Aytemiz Alanyaspor maçları olduğunu belirtti. Bu iki maçı da kazanmak istediklerini ifade ederek; hakemler hakkında konuşmak adına her zaman geri planda kaldıklarını ifade etti. Kazandıkları maçlarda dahi böyle hatalara sık sık denk geldiklerini söyledi.

Ortak Tepki Vermek Gerek

4 MHK değişimine de değinen Ahmet Ağaoğlu; halen daha bu değişimlere rağmen aynı durumların yaşanması söz konusu oluyorsa; bu durumun MHK kaynaklı olmadığını ifade etti. Yarınki günlerde diğer büyük kulüpler olan Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş’ın da aynı sorunlarla karşı karşıya kalmamaları adına ortak bir hareket etmek durumunda kalmaları gerektiğini de ifade etti. Böylelikle tepki vermelerinin sonuçlarını alabileceklerini de söyleyen açıklamalara yer verdi.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Meteoroloji'den sağanak yağış uyarısı
Meteoroloji'den sağanak yağış uyarısı
SEBİNUR “ESKİ MAHALLE” ADLI ŞARKISIYLA SONBAHAR AYLARINA DAMGA VURACAK!
SEBİNUR “ESKİ MAHALLE” ADLI ŞARKISIYLA SONBAHAR AYLARINA DAMGA VURACAK!