Dolgulu Karton Kutu

Dolgulu Karton Kutu

Dolgulu Karton Kutu
Dolgulu Karton Kutu reklam
Bu içerik 1491 kez okundu.
Reklam

 

İç malzemesinde kullanılan dayanıklılık ve sertlik itibariyle dolgulu karton kutu, özel eşyalarının korunmasında ve bir eşyanın bir yere gönderilmesinde kullanılır. Özel olarak tasarlanan kutu içerisinde 42 santim eninde ve 90 santimetre uzunluğunda 25 adet olmak üzere paket dolgu sistemi bulunur. Bu sayede eşyaların herhangi bir çarpmaya veya darbeye karşı hasar alması en aza indirgenir. Toptan koli hizmeti veren sitede bu ürünleri bulabilirsiniz.

Taşınma sırasında elektronik eşyaların veya özel eşyaların korunması için bu kutular tercih edilmelidir. Böylelikle yolda veya herhangi bir alanda oluşabilecek darbelere karşı eşyalarınız hiçbir zarar görmez. İçerisinde bulunan paket dolgu sistemi sayesinde bu kutulara güvenebilirsiniz. Birçok farklı dayanıklılık malzemesi olarak üretilen bu kolilerin farklı modellerini koli imalatı yapan, Haay Ambalaj sitesinden inceleyerek alabilirsiniz.

Dolgu Sistem Malzemesi

Özel olarak tasarlanan, 25 adet paket dolgu sistemi sayesinde, dolgulu karton üretimi yapılır. Özel olarak tasarlanan iç hacim kısımda 5 kiloya kadar malzeme taşınabilir.  Elektronik eşyaların, cam ve seramik gibi özel eşyaların taşınmasında bu kolileri kullanabilirsiniz.

Gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bu koliler sayesinde eşyalarınız da herhangi bir kırılma ve çizilme meydana gelmez. Birçok farklı firma, kendi içerisinde bu hizmeti verdiği için koli fiyatları farklılık göstermektedir. Farklı dolgulu karton kutu modellerini ve fiyatlarını, Haay Ambalaj sitesinden inceleyerek gönül rahatlığı ile temin edebilirsiniz.

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı