Ice-Walker Youtube Kanalı Nedir ve Hakkında Bilmedikleriniz

Ice-Walker YouTube kanalı 2020 yılının sonunda Mutlu Percin tarafından kurulmuştur. Uzun yıllardır hayalini kurduğu bu kanal pandamınin başlaması ile hayata geçmiştir.

Ice-Walker Youtube Kanalı Nedir ve Hakkında Bilmedikleriniz
Ice-Walker Youtube Kanalı Nedir ve Hakkında Bilmedikleriniz Tanitimweb
Bu içerik 629 kez okundu.
Reklam

Ice-Walker YouTube kanalı 2020 yılının sonunda Mutlu Percin tarafından kurulmuştur. Uzun yıllardır hayalini kurduğu bu kanal pandamınin başlaması ile hayata geçmiştir.

 

Pandeminin başlaması ile hep aklında olan bu fikri hayata geçirmeye karar verdi. İnsanların eve kapanması ve nefes alacak bir kapı arayışı Mutlu Percin’in hayalini gerçekleştirmesine imkan sağladı. Dijitalin önemli hale gelmesi ve evlerinde kalan mobil telefon kullanıcıların YouTube ve Twitch gibi dijital yayınlara yönelmesine neden oldu. Youtube evde kalmak zorunda olan insanlar için bir yol gösterici olduğunu düşünen Percin, Ice-Walker kanalını hayata geçirdi.

 

Mutlu Percin Kimdir? Youtube Kanal Fikri Nereden Çıkmıştır

 

Mutlu Percin 2011 yılında Amerikaya yerleşmiştir. Newyork’a ilk geldiği yıllarda yorgunluğuna ramen Amerika’nın sokaklarında uzun yürüyüşler yapmıştır. Uzun ve yorgun bu yürüyüşlerin sonunda bu sokakları sanki yıllardır yürüyormuş gibi hissetmeye başladı. 2013 yılında ise hayatının aşkı olarak tanımladığı Esra Percin ile hayatları birleşmiş ve bu sokakları birlikte yürümeye başlamışlardır.

 

Ice-Walker Kanalı Konsepti Nereden Esinlenildi?

 

Tüm dünyayı gezen Youtube kanallarının aksine özgün bir konsept olan Walker tercih edilmiştir. Bu konseptte sokakları müzik eşliğinde gezerek izleyicilere bir pencere açmayı hedefler. Şu an sadece New York ve New Jersey ve Philly sokaklarının videolarının yer aldığı Ice-Walker YouTube kanalı tüm dünyayı ve sokaklarını gezmeyi hedefler. Ayrıca kanal bir TV kanalı gibi iş ortakları belirleyip dün dünyayı kaydedebilecek gönüllüler ile iş birliği yapmaktadır. İş birliğinde bulunan içerik üreticileri kendi videolarında kendi platformların ve sosyal hesaplarını tanıtabileceklerdir. Adeta sizi o sokaklarda gezdiriyor ve şehrin ruhuna hakim oluyorsunuz.

 

Mutlu Percin, kafasında yürüyen düşünceleri ayaklarına yansıttı ve sonunda Ice-Walker YouTube kanalı ile hayata geçirdi. Çekimlerinde elde taşınabilecek en son teknoloji ekipmanları kullanan kanal izleyicilerin büyük ilgisini topladı. Ayrıca instagram sayfasında çekip yaptığı ekipmanları da rahatlıkla bulabilirsiniz. Çekimler 4k60 Standartlarında yapılmaktadır. Zamanla teknolojinin gerektirdiği şekilde ekipmanlarını da geliştirmeyi hedefler.

 

Mutlu Percin her erkeğin arkasında başarılı bir kadın vardır der. Fotoğraf çekmek Esra Percin’in peşinden koşarken sokakları çekmeye başlayan kanal sahibinin hedefleri yüksektir. Kanalı dünyada tanınmış bir hale geleceğinden emindir. Kanaldaki videoları çocuğu gibi gören Percin hiç birini birbirinden ayırmaz. Henüz emekleme aşamasında olan bu kanal, yakın gelecekte adından sıkça söz ettirecek gibi duruyor.

Amerika Sokaklarını yakından görmek için hemen https://www.youtube.com/watch?v=7MhhvTFCXlQ tıklayın. 

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı