Ankara Butik Pasta Seçiminiz İçin Pucake!

Alışılmış konseptlerin dışında tamamen kişiye özel, modern hizmet sunan butik pastacılık sektörü son yıllarda oldukça farklı tasarımları ile ilgileri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Ankara Butik Pasta Seçiminiz İçin Pucake!
Ankara Butik Pasta Seçiminiz İçin Pucake! Tanitimweb
Bu içerik 818 kez okundu.
Reklam

Alışılmış konseptlerin dışında tamamen kişiye özel, modern hizmet sunan butik pastacılık sektörü son yıllarda oldukça farklı tasarımları ile ilgileri üzerine çekmeyi başarmıştır. Pastacılık yapımına dair bilgi ve becerilerin tasarım yeteneğiyle birleşmesinden ortaya çıkan butik pastalar tamamen kişiye özel olarak tasarlanır ve zahmetli bir pasta yapımıdır.  Kişiye özel tasarlandığı için günlük olarak üretimi yapılan butik pastalar %100 doğal malzemelerden oluşur ve tazeliği ile meşhurdur. Bu pastayı diğer pastane pastalarından ayıran en önemli özelliklerinden biri de pandispanyanın yapım tekniğidir. Aynı zamanda tasarımı için kullanılan şeker hamuru birçok farklı figürleme çeşidini de beraberinde getirir. Pucake'te birbirinden farklı Ankara butik pasta siparişleriniz tamamen size özel hazırlanarak evinize kadar teslim ediliyor.

Tasarım Pasta Ankara Siparişlerinizi Size Özel Hazırlanıyor

Doğum günleri, yeni iş partileri, yılbaşı kutlamaları ve aklınıza gelebilecek diğer tüm özel organizasyonlar için hazırlanan tasarım pastalar, misafirlerinize nasıl bir lezzet sunmak istiyorsanız o şekilde yapılıyor. Antep fıstıklı, çikolatalı, kestaneli, krokanlı, vanilyalı ya da meyveli gibi birçok tercih seçeneği sunan tasarım pastalar şeker hamuru ile birleşerek kişiye özel tasarımlara dönüşüyor. Tek katlı ya da çift katlı olarak tercih edebileceğiniz tasarım pasta modellerine Pucake'in yaratıcı çözümleriyle davet sofralarına geliyor. Tasarım pasta Ankara modellerine ve daha fazlasına Pucake'in web sitesini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Resimli Pasta Ankara Siparişlerinizi Pucake Hazırlıyor

Resimli pasta yapımı oldukça özen isteyen ve aynı zamanda tecrübe gerektiren bir iştir. Kullanılan malzemelerin kaliteli ve doğal olması pastanın leziz bir hal almasını sağlarken, fotoğraf baskısının kaliteli olması da görsel anlamda bir pastaya bir zenginlik katacaktır. Fotoğraf baskılı yani resimli pastanın yapımında yazıcıdan faydalanılır. Fakat bu yazıcı ofislerde kullanılan bildiğimiz klasik yazıcılardan değildir, pastacılar için özel olarak hazırlanmış yazıcılardır. Kartuş kısmına hamur boyası, kâğıt kısmına ise gofret ve şeker hamuru eklenir. Çıkarılmak istenen fotoğraf beyaz renkli bir şeker hamurunun yazıcıya konulmasıyla baskı yapımına başlanır. Hazırlanan pasta tabanına soğutulmuş jöle koyulur ve çıktıdan alınan tasarım pasta üzerine koyulur. Profesyonel bir şekilde hazırlanan resimli pasta Ankara siparişleriniz Pucake'te!

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı