TERLEME SORUNUNU DERT ETMEYİN!

TERLEME SORUNUNU DERT ETMEYİN!

TERLEME SORUNUNU DERT ETMEYİN!
TERLEME SORUNUNU DERT ETMEYİN! reklam
Bu içerik 843 kez okundu.
Reklam

 

Birçok insan için kişisel konfor ve hijyen açısından önemli bir sorun teşkil eden aşırı terleme, tedavisi oldukça konforlu ve kısa bir işlemdir. Botoks ile terleme tedavisi, aşırı terlemesi olmayan ancak az miktarda koltuk altı terlemesi gibi bölgesel terlemeden rahatsız olan kişiler için de uygundur. Bahar ayında uygulanan işlem ile tüm yazı rahat ve konforlu geçirmeniz mümkün.

Sağlıklı ve güvende kalmanın artan sayıda insan için bir numaralı öncelik haline geldiği bu dönemde, öz bakım ve kendini iyi hissetmek çoğumuzun yaşadığı duygusal ve fiziksel stres göz önüne alındığında, daha enerjik, mutlu ve açık görünmemize yardımcı oluyor.

KBB ve Burun Estetiği Uzmanı Op. Dr. Oray Karaçaylı konu ile ilgili yaptığı açıklamasında; 'Uzun yıllardır merkezimizde bilinçli iyileşmenin kapılarını açıyoruz. Terleme tedavisine özellikle koltuk altı bölgelerindeki terleme sebebiyle giysilerdeki görünümden rahatsız olan erkekler başvuruyor, kısa bir işlem olduğu için rahatlıkla günlük yaşantılarına geri dönüyorlar. Bunun dışında burun estetiği, horlama ve apne tedavisi, botox ve dermal dolgular, aşırı terleme tedavilerinde sağladığımız güven ve başarı ile konuşulmak bizi çok memnun ediyor.'

www.oraykaracayli.com

Haber: Simre Reklam İletişim & Marka Danışmanlığı

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı