Tarsem Singh’in Keşfi Türk Oyuncu İlker Yavuz

Gelecek vaadeden oyunculardan ilk kamera önü deneyimini Hollywood Yönetmeni Tarsem Singh ile gerçekleştiren İlker Yavuz’un, oyunculuk kariyeri ve oyunculuğa nasıl başladığı merak ediliyor. Tezgah İnternet Dizisinde Vedat karakterini İlker Yavuz canlandırıyor. İşte Tezgah’ın Vedat’ı kimdir, kaç yaşında, nereli, Instagram adresi nedir ve hangi dizilerde oynadı?

Tarsem Singh’in Keşfi Türk Oyuncu İlker Yavuz
Tarsem Singh’in Keşfi Türk Oyuncu İlker Yavuz reklam
Bu içerik 765 kez okundu.
Reklam

 

 

 

 

Tezgah İnternet dizisinin Vedat karakteri son zamanlarda google’da araştırılıyor. İlker Yavuz’un canlandırdığı Vedat karakteri 25 yaşındadır. İşte İlker Yavuz’un hayat verdiği Vedat karakteri hakkında bilgiler.

Tezgah Dizisi Vedat kimdir?

Tezgah Youtube Dizisi Vedat’a İlker Yavuz hayat vermektedir. 25 yaşlarında, sert mizaçlı, zengin kadınları dolandırıp tuzağa düşüren ve plastik makyajla kendini gizleyen profesyonel bir hırsızdır.

 

 


İlker Yavuz kimdir, kaç yaşındadır?

 

Tezgah İnternet dizisindeki başrol karakteri Vedat’ı canlandıran İlker Yavuz 1989 yılının Aralık ayında dünyaya geldi. İlker Yavuz aslen Erzurumludur ve Üsküdar doğumludur. Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Ayrıca İstanbul Üniversitesi Sosyoloji ve Arel Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisans Mezunudur. Akademik kariyerinde Popüler TV dizilerinin ergen bireyler üzerinde psikolojik semptomlar açısından olumsuz etkilerini araştıran bir tez yazmıştır.

Oyunculuk kariyerine ünlü yönetmen Tarsem Singh’in bir kısmını İstanbul Modern’de çekimlerini gerçekleştirdiği My Islam Is… belgeseliyle ilk kamera önü deneyimini yaşamıştır. Günümüze kadar birçok özel tiyatroda sahne alan İlker Yavuz Çanakkale Destanı ve çeşitli komedi oyunlarında oyuncu olarak boy göstermiştir.

Sosyal medyada Instagram hesabında paylaştığı videolarla beğeni toplayan oyuncu aynı zamanda iyi bir sese sahiptir. Tuhaf sesler adlı serisi ile seslendirmeler yapan ve farklı tiplemelerle mizah videoları çeken İlker Yavuz aynı zamanda yerli yabancı şarkılara yaptığı coverlarla da adından söz ettiriyor. Instagram’da @ilkeryavuza kullanıcı adıyla reels videolar paylaşan oyuncu en çok Kurfettin karakteriyle takipçilerinden alkışı topluyor.

Son dönemde özellikle kadınların ilgisini çeken Netflix dizisi Lucifer’ın başrol oyuncusu Tom Ellis’e olan benzerliğiyle de gündeme gelen ve hakkında ulusal medyada haberler çıkan oyuncu Lucifer’ı oynayabilecek Türk Oyuncu İlker Yavuz olarak önerilen isimler arasında yer alıyor.

 

Linkler:

https://www.sondakika.com/haber/haber-turk-lucifer-ilker-yavuz-13793585/

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı