Schengen Vize İçin Destek Hattı!

Schengen Vize İçin Destek Hattı!

Schengen Vize İçin Destek Hattı!
Schengen Vize İçin Destek Hattı! reklam
Bu içerik 366 kez okundu.
Reklam

 

Schengen vize başvurularına geçecek olanların danışmanlık desteği alması en doğrusu olacaktır. Bu alanda son derece deneyimli olan Schengen vize üzerinden:

  • Elektronik ortamda başvuru adımlarının tamamlanması sağlanır.
  • İlgili belgeler ve randevu aşamalarına netlik kazandırmanız esas alınır.

Schengen Zorunlu Olan Belgeler Nelerdir?

Schengen vizesi nasıl alınır sorgulayanlara öncelikle evraklar paylaşılır ve her birinin özenle toplanması dikkate alınır. Nitekim güncel tarihli, hatasız ve okunaklı olan belgeler kabul edilir. Bu şekilde:

  • İstenilen sayıda ve ölçülere uygun olarak fotoğraflar ibraz edilir.
  • Başvuru formu ve pasaportta bunlar arasında başı çeker.

https://www.schengenvize.net/ eşliğinde her bir belgeye netlik kazandırarak toplamaya başlarsınız. Örneğin bunlar arasında banka hesap bilgileri de yer alır. Özellikle de finansal durumun kanıtlanmasında etkili olan her bir belgenin temin edilmesi başvurunun kolaylıkla sonuçlanmasını sağlar.

Schengen Vizede Rezervasyon Belgeleri

Schengen vize başvuru işlemleri sırasında elektronik ortamdan forma ulaşır ve eksiksiz olarak doldurmaya başlarsınız. Başvuru formundan ziyade rezervasyon bilgilerinin açıkça yer aldığı belgelerin de ibrazı gerçekleşmelidir.

Şöyle ki uçak biletleri ve de konaklama bilgileri ülkede kalacağınız süreye netlik kazandırır. Bu bilgiler üzerine vize başvurularının olumlu yönde sonuçlanması mümkün hale gelir. Olumlu yanıt almak isteyenler 90 (850) 228 43 53 destek hattından dahi faydalanabilir. Nitekim tüm bu belgelere ilişkin net bilgiler verilir ve başvurularınız profesyonel eller üzerinden iletilir.

Schengen Başvurusu Nereye Yapılır?

Schengen vizesi almak isteyenler gidecekleri ülkelerin yetkili mercilerine başvurmak zorundadır. Bunun için Konsolosluk ya da Büyükelçilik üzerinden randevu sistemi devreye girer. Vatandaşların:

  • Başvuru formu ve belgeleri üzerinden randevularını almaları beklenir.
  • E-randevu neticesinde parmak izin uygulamalarına geçilmesi esas alınır.

Bu adımlara karşı ortalama 14 iş gününe kadar net bir yanıt alınabilir. Ancak bazen ek belgelere ihtiyaç duyulduğu için bu süre uzayabilir. Bunun için seyahatlerden birkaç hafta öncesinde vize başvurularına geçilmesi en doğrusu olacaktır. Böylece vizeye alınan yanıta göre planlarınızı hayata geçirebilirsiniz. Ret yanıtı alanlar ise tekrardan başvuru işlemlerine başvurabilir ve ek belgeler üzerine şansını arttırabilir.

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı