Reklam
Reklam

Bodrum'da Şehir İçi Ulaşım

Tatilciler için Türkiye'de akla ilk gelen yerlerin başında Bodrum gelmektedir. Sadece bu yerli turistler için geçerli değil aynı zamanda yabancı turistlerin de uğrak yeri olan Bodrum özellikle yaz aylarında tam bir turist cenneti.

Bodrum'da Şehir İçi Ulaşım
Bodrum'da Şehir İçi Ulaşım Tanitimweb
Bu içerik 187 kez okundu.
Reklam

Tatilciler için Türkiye'de akla ilk gelen yerlerin başında Bodrum gelmektedir. Sadece bu yerli turistler için geçerli değil aynı zamanda yabancı turistlerin de uğrak yeri olan Bodrum özellikle yaz aylarında tam bir turist cenneti. Bu sebeple 7/24 şehre turistler gelmektedir. Fakat buraya gelen birçok kişi için kalacakları yere gitmek her zaman kolay olmuyor. Çünkü bu tür bir durumda taksi kullanmak özellikle kalabalık bir grup varsa pek konforlu olmuyor. Bu sebeple de son yıllarda VIP transferler çok moda olmuş durumda. Bunu başarıyla gerçekleştiren birçok farklı kurum bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Seven&Star olarak karşımıza çıkar. Bodrum Dalaman transfer ve daha birçok nokta için transfer çalışmalarını yürüten bu grup oldukça profesyonel bir ekiple çalışmaktadır. Yabancı turistler için de İngilizce, Fransızca ve daha birçok farklı dili bilen çalışanlara sahip olan Seven&Star grubu ile iletişime geçerek siz de birçok noktadan birçok noktaya kısa bir süre içinde geçip tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

VIP Transfer

VIP transferde dikkat edilmesi gereken en önemli husus rezervasyondur. Çünkü bu tür transferlerde rezervasyon olmadan hizmet almanız pek mümkün olmayacaktır. Bu sebeple de en az 2 saat öncesinden rezervasyon yaptırarak Bodrum Marmaris transfer ve daha birçok şehirler arası ve şehir içi ulaşım için Seven&Star'dan hizmet alabilirsiniz. Fiyat olarak da çoğu zaman taksilerden daha avantajlı olduğunu söyleyebiliriz. Zaten bu tür transferlerin toplu taşıma araçlarıyla yapılması imkansız gibi bir şeydir.

VIP transfer sırasında aslında oldukça avantajlı durumlardan faydalanmış olacaksınız. Öncelikle oldukça konforlu bir araçla gideceğiniz yere ulaşmanız mümkün olacaktır. Zaten bu VIP transferin avantajlarını gördükten sonra dönüşte de ve bir daha gelişinizde de hiç tereddüt etmeden Seven&Star'ı tercih edeceksiniz. Rezervasyon bölümünde fiyat bilgisini de görmeniz mümkündür. Dilerseniz nakit olarak ödeme yapabilir dilerseniz de kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Eğer uçağınız rötar yaparsa da Kuşadası transfer ve daha birçok transfer için VIP araçlar sizi bekleyecek ve rötarlı bir şekilde gelseniz dahi hizmetten faydalanmak mümkün olacaktır.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!