Reklam
Reklam

Oyuncu Koltuğu Nasıl Alınır

Oyuncu Koltuğu Nasıl Alınır

Oyuncu Koltuğu Nasıl Alınır
Oyuncu Koltuğu Nasıl Alınır reklam
Bu içerik 241 kez okundu.
Reklam

 

Bilgisayar ve internet teknolojileri artık ne kadar inkar etsek de hayatımıza yön veren araçlar oluyor. Küçük büyük herkesin sahibi olduğu bilgisayarların bizlere getirdikleri arasında şüphesiz ki oyunlar büyük yer kaplıyor. Gerek bilgisayara yüklenerek, gerekse de internet üzerinden oynanan oyunlar ile bağımlılar en az 10 saat bilgisayar başında zaman geçiriyor. Genellikle genç yaşta başlayan oyun bağımlılığı ile birlikte uzun süre bilgisayar başında olmak vücutta çeşitli iskelet sorunlarına yol açıyor. Aynı zamanda e-spor dalının ülkemizde de yaygınlaşması ile birlikte en temel ihtiyaçlar olarak oyuncu koltuğu ortaya çıkıyor. Bu koltuklar uzun süre bilgisayar başında zaman geçirenler için gerek sağlığı korumak, gerekse performans arttırmak için etki gösteriyor.

Oyuncu koltuğu almak için pek çok sebep yer almaktadır. Bunlar;

 1. Rahat ve keyifli bir oyun heyecanı yaşamak. Oyun oynadığınız sürede vücut ağrıları yaşamamak, konsantre olmak ve kesintisiz bir serüven için iyi ve doğru bir oyuncu koltuğu almalısınız.
 2. Uzun süreli oyun oynama sırasında el ve ayaklarda meydana gelebilecek uyuşmaların oluşmasını engeller.
 3. Oyun oynar iken sizlere ekstra seçenekler sunar. Örneğin koltuk içerisinde yer alacak olan butonlar ile oyun esnasında tıklamanız gereken yerlere yardımcı olur.
 4. Kemik sağlığını korur ve oluşabilecek tüm hastalıkları engellemek üzere kurulur.
 5. Kişiye göre değişken olduğundan boy ve kiloya göre model seçimi gerçekleştirilir.

Calitte Oyuncu Koltuğu serileri

 • Sporte SRT Serisi
 • Samurai SS Serisi
 • Viper VPX Serisi
 • Titan SS Serisi
 • Harley RR Serisi
 • Remix MX Serisi

Yukarıda yer almakta olan Calitte oyuncu koltuğu serileri birbirinden farklı özellikleri ve tasarımları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Oyun severler tarafından tercih edilecek olan koltukları en iyi şekilde hazırlayan Calitte firması internet üzerinden kısa süre içerisinde satın almanızı sağlıyor. Ücretsiz kargo seçenekleri ile satın alabileceğiniz Calitte oyuncu koltuklarını aynı zamanda 12 taksit olarak ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!