Reklam
Reklam

İkinci El Eşya Alanlar

İkinci El Eşya Alanlar

İkinci El Eşya Alanlar
İkinci El Eşya Alanlar reklam
Bu içerik 259 kez okundu.
Reklam

 

İkinci El Eşya Alanlar olarak bilinen firmamız İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde siz değerli müşterilerimizin ikinci el ve sıfır ev eşyalarınızı, ofis eşyalarınızı ve mutfak eşyalarınızı değerinde satın almaktayız. Satmak istediğiniz ikinci el ev eşyaları ve ofis eşyalarınızın fotoğraflarını bizlere göndermeniz yeterli olacaktır. Bizler ürünlerinizi inceledikten sonra bir fiyat bilgisi vermekteyiz. Verdiğimiz fiyat teklifini kabul ettiğiniz takdirde bulunduğunuz konuma gelerek ürünleri yakından inceledikten sonra anlaştığımız takdirde ücreti nakit olarak vererek satın almaktayız. İkinci El Eşya Alanlar olarak ikinci el eşyalarınızı satmadan önce mutlaka bizlerden fiyat bilgisi alın ki ikinci el ürünleriniz değerinin altında satmamış olun.

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar olarak siz değerli müşterilerimizin evlerinde ya da iş yerlerinde bulunan ikinci el veya sıfır beyaz eşyalarınızı satın almaktayız. Satın almadığımız bazı modeller vardır. Bunları siz değerli müşterilerimize açıklamak isteriz. Mesela 10 sene ve üstü modelleri satın almamaktayız. Bozuk, Arızalı ürünleri satın almamaktayız. Bilinmeyen markaları satın almamaktayız. Satın aldığımız çeşitleri sizlerle paylaşmak isteriz. Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Fırın, Ocak, Şohben, Kombi, Su Isıtıcısı, Akıllı Robotlar olmak üzere tüm beyaz eşya modellerini satın almaktayız. İkinci El Beyaz Eşya Alanlar olarak siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzaklıktayız. Bizlerden fiyat bilgisi almadan ürünlerini satmayın.

Antika Alan Yerler

Antika Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimize 1987 yılından bu yana antika üzerine hizmet vermekteyiz. Ne tür antika ürünler alıyorsunuz diye soracak olursanız. Bizler Antika Mobilya, Antika Obje, Antika Halı, Antika Gümüş, Antika Tablo, Gramafon, Pikap, Plak, Radyo, Saat,Fincan gibi aklınıza gelebilecek tüm antika ürünlerinizi satın almaktayız. Antika Satmak istiyorsanız tam adresine gelmiş bulunmaktasınız. Çünkü bizler Antika Alan Yerler olarak en yüksek fiyat garantisi ile siz değerli müşterilerimizin antika ürünlerini satın almaktayız. İrtibat numaramız 0539 723 50 50 no’lu telefonumuzu arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!