Reklam
Reklam

Tecrübesi İle Gelişen, Büyüyen İnci Davetiye!

Tecrübesi İle Gelişen, Büyüyen İnci Davetiye!

Tecrübesi İle Gelişen, Büyüyen İnci Davetiye!
Tecrübesi İle Gelişen, Büyüyen İnci Davetiye! reklam
Bu içerik 199 kez okundu.
Reklam

 

Üretim sektöründeki yerinde günden güne daha iyi işler başaran, adından çokça söz ettiren İnci Davetiye bundan bir kırık seneyi aşkın zaman önce 1978 yılı içerisinde kurulmuştur. O dönemlerde de küçük bir işletme olarak sadece kartpostal üretimi yapmaktadır ancak ilerleyen süreçlerde de gelişimi ile beraber ürünlerde çeşitliliğe gidilmiş ve yavaş yavaş İnci Davetiye markası kendini bulmuştur.

Ürün çeşitliliği ile daha çok ilerleyen, şimdiki zamana kadar her gün tecrübesinin ve bilgisinin faydalarını gören firma, müşterilerinin rahatı için de çalışmayı ihmal etmemiştir. Bu tavrı da çalıştığı alanda büyük ilgi görmesine neden olmuş, disiplin içerisinde yaptığı üretim ve satış işlemlerinde giderek büyümesinin önünü açmıştır.

Beğendiğiniz Her Türde Davetiyenin Bulunduğu Adres İnci Davetiye!

Düğün davetiyesi seçmek konusunda her birimizin kendine has hevesleri vardır. Çünkü bu konuda herkesin zevki ve beğenileri farklıdır. Ancak yine de ortak noktamız şudur ki her birimiz, davetiye bizi anlatabilsin, mutluluğumuzu duyururken daha da mutlu olabilelim isteriz.

Bu kısma kadar her şey oldukça güzel olsa da asıl sorun davetiyeler ile ilgili detayları düşünmemiz gereken dönemde zaten oldukça yoğun olduğumuzdan istediğimiz gibi bir davetiyeyi istediğimiz fiyatlara bulamayınca, seçimlerimizi değiştirme yoluna gireriz. İşte bu noktada da İnci Davetiye aslında böyle bir duruma gerek olmayan adrestir. Her çeşit ürünü olabildiğine uygun bir fiyatlandırma ile almanıza yardımcı olur.

Davetiye Seçimlerinizde En Mutlu Olacağınız Marka İle Çalışmak!

Seçimlerinizi yaptıktan sonraki kısımda da sizi oldukça konforlu bir biçimde ağırlayan, ödemelerinizi güven konusunda hiçbir problem yaşamadan yapabildiğiniz marka, kart bilgilerinizi koruma altında tutarak işlem yapabilmenize yardımcı olmaktadır. Bu sebeple kart bilgilerinizi sadece siz görerek, şifreleme yöntemleri ile güvenliğinizi de sağlayabilirsiniz.

Satın alma işlemini bitirmenizin ardından da kargolarınız size en kısa süre içerisinde teslim edilmektedir. Elbette kargo bedavadır, teslimat sırasında sizden bir para alınması söz konusu değildir. Ek olarak ülkenin her yerine olduğu gibi ülke dışında da faaliyetlerini sürdüren firma, yurt dışına da sipariş göndermekedir.

 

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!