Reklam
Reklam

CE belgesi ne kadar

Avrupa pazarında yer almak isteyen tüm firmaların sahip olduğu CE belgesi, pek çok kişi tarafından merak edilmektedir.

CE belgesi ne kadar
CE belgesi ne kadar Tanitimweb
Bu içerik 195 kez okundu.
Reklam

Avrupa pazarında yer almak isteyen tüm firmaların sahip olduğu CE belgesi, pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Peki, CE belgesi ne kadar? CE belgesi nasıl alınır? CE belgesi veren firmalar hangileridir? Konu hakkında merak ettiğiniz tüm sorular ve cevapları, yazımızın devamında yer almaktadır.

CE belgesi nasıl alınır

Avrupa Birliği tarafından sağlanan ve bir ürünün, Avrupa standartlarında kalite, çevre ve güven şartlarına bağlı olarak üretildiğini kanıtlar CE belgesi, Avrupa pazarında satış yapabilmenin ilk kuralıdır. Bu belgeye sahip olmayan ürünlerin Avrupa pazarında satışı, söz konusu değildir. Peki, CE belgesi nasıl alınır? Belgeyi alabilmek için gerekli mevzuatlar vardır. Bu mevzuatlar, sektörden sektöre farklılık gösteren ve her yıl güncellenen birçok kuraldan oluşur. Bu yüzden, CE belgesi almak için profesyonel bir danışmanlık şirketi ile çalışmanız gerekmektedir. Mevzuatın getirdiği tüm şartları sağlayan firmalar, denetime tabi tutulurlar. Denetimin ardından yeterli puanı alan firmalar, CE belgesi ile yetkilendirilir ve Avrupa pazarında satış yapabilirler. Süreç, doğru adımlar atıldığı sürece çok rahat ve kolay işler. Sizlere bu konuda destek olacak olan www.cebelgesi.biz gibi köklü ve güvenilir isimler, CE belgesi ne kadar gibi sorularınıza da kesin yanıtlar vereceklerdir. Sizde, sürecin hızlı ve kolayca halledilmesi için firma ile iletişime geçin.

CE belgesi fiyatı

Avrupa pazarında satış yapmak isteyen tüm markalar, CE belgesisahibi olmak zorundadırlar. Peki, CE belgesi fiyatı ne kadar? Belgenin fiyatı, firmanın üretim yaptığı sektöre ve ürettiği mallara göre değişkenlik gösterebilir. Buna rağmen fiyatlar, ortalama 4 bin ₺ civarındadır. Dünyaya açılacak olan firmanızın atacağı bu ilk adım için bu fiyat, hiçte yüksek bir rakam değildir. CE belgesi almak isteyen tüm markalar, rahatlıkla bu bedeli karşılayabilirler. CE belgesi ne kadar, CE belgesi nasıl alınırya da CE belgesiile ilgili tüm diğer detaylar için, size verdiğimiz linkleri kullanarak firma ile iletişim sağlayın. Sürecin en başından itibaren sizlere destek olacak olan firma, size özel teklif, fırsat ve kampanyalar da sunmaktadır.

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!