Reklam
Reklam

Karamollaoğlu’ndan Erdoğan’a tasarruf eleştirisi: Herkes tasarruf yapacak

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin Manisa İl Kongresi'ne Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan'ı 'Tasarruf Tedbirleri Genelgesi' üzerinden eleştirdi. Karamollaoğlu, "Sayın Cumhurbaşkanından ben memnuniyet duydum. İsrafı önlemek için bir kara çıkardı. Hay Allah razı olsun. Ama arkasından da sukutuhayale uğradım. ‘Bu kararı çıkartıyorum. Ama ben hariç’ diyor. Öyle bir şey olmaz. Herkes tasarruf yapacak, Meclis'te Cumhurbaşkanlığı bu tasarruf tedbirlerine uymayacak... İsrafın çoğu oraya gidiyor zaten. Yaklaşım yanlış" dedi.

Karamollaoğlu’ndan Erdoğan’a tasarruf eleştirisi: Herkes tasarruf yapacak
Karamollaoğlu’ndan Erdoğan’a tasarruf eleştirisi: Herkes tasarruf yapacak
Bu içerik 332 kez okundu.
Reklam

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin il kongresine katılmak için Manisa'yı ziyaret etti. Ziyaretinde ilk olarak tarihi Hatuniye Camii'nde namaz kılan daha sonra SP Lideri Karamollaoğlu, esnaf ziyareti yaptı.

MHP'DEN İYİ PARTİ'YE GEÇEN KUYUMCUYLA OLAN DİYALOĞU DİKKAT ÇEKTİ

Öğle namazının ardından Karamollaoğlu, partililer ile birlikte Kuyumcular Caddesi üzerindeki esnafı ziyaret etti. Ziyaretlerinde düğün sezonun açılmasına rağmen kuyumcuları boş olmasına şaşıran Karamollaoğlu, “Sonbahar yaklaşıyor. Düğün sezonu zamanı, ancak kuyumcular boş. İnsanlarını alım gücünün nasıl düştüğü ortada” yorumunu yaptı.

Ziyarette Karamollaoğlu'nun, MHP'den İYİ Parti'ye geçen kuyumcu Onur Baylan arasında yaşadığı diyalog ön plana çıktı.

MHP'den geçtiğimiz dönemlerde ilçe başkanlığı görevi yaptığını ifade eden, ancak MHP'nin son yıllardaki yaklaşımı sebebiyle İYİ Parti'ye geçtiğini söyleyen kuyumcu Onur Baylan, erken seçim hakkında şu ifadelere yer verdi:

* Yukarda siyaset nasıl görünüyor. Geçer sefer ki gibi çok adaylı bir seçime mi gideceğiz yoksa gerekenli mi gideceğiz? Ben eski MHP ilçe başkanıydım.

* Ama terk edip Meral hanımı destekliyorum. Hayır olarak beklediğimiz artık tepenin değişmesi. Bizim için en hayırlısı bu olur. Bir şoföre bile 6 saatten sonra ‘İn aşağı' diyoruz.

“ŞU AN GÜNDEMDE ERKEN SEÇİM YOK”

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!