Reklam
Reklam

Malatyaspor Benjamin Tetteh’in Bonservisini Aldı!

Malatyaspor Benjamin Tetteh’in Bonservisini Aldı!

Malatyaspor Benjamin Tetteh’in Bonservisini Aldı!
Malatyaspor Benjamin Tetteh’in Bonservisini Aldı! reklam
Bu içerik 281 kez okundu.
Reklam

 

Yeni Malatyaspor geçen sezon kiralık olarak forma giyen forvet oyuncusu olan Benjamin Tetteh bonservisini Sparta Prag’dan alarak 4 yıllık bir sözleşmeye imza atmıştır. Yeni sezonda güçlü bir açılış yapmak isteyen yeni Malatya Spor bu doğrultuda ekip olarak çalışmalarını başarılı bir şekilde sürdürüyor.

Kechrida’yı Bekliyor

Yeni Malatya Spor öncesinde her konuda anlaşma sağlamış olduğu Wadji Kechrida’nın Fransız ekibi olan Saint- Etienne’nin devreye girmesiyle vereceği kararı heyecanla bekliyor. betebet

İrfan Buz yönetiminde lige damga vurmak isteyen Yeni Malatya Spor transferleri içerisinde hareketli günler geçiriyor. Sarı kırmızılıların gündeminde ise sağ bek var. Bu bölge için uzun zamandır Tunuslu oyuncu olan Wadji Kechrida ile görüşmeler düzenli olarak sağlanıyor. Teknik Direktör İrfan Buz’un özellikle takımında görmek istediği 25 yaşındaki genç futbolcu ile her anlamda anlaşma sağlandığı söyleniyor. Ancak oyuncu Fransa’dan ST. Etienne’in devreye girmesi görüşmelerinde uzamasına sebep olmuştur. Yine de oyuncuyu ikna etmek için Yeni Malatya Spor cephesi oldukça emek harcamaya devam ediyor. Genç futbolcu Kechrida ise cevabını en kısa süre içerisinde belirteceğini söylemiştir. Yeni sezonda iddialı giriş yapmak isteyen yeni Malatya Spor futbol alanında kendini başarılı bir şekilde göstermeye devam ediyor. Teknik Direktör İrfan Buz eşliğinde antrenmanlar ve gerekli yönergelerin takipleri de en iyi şekilde gerçekleşmektedir. Bu netice doğrultusunda bünyesine kazandırmak istediği oyuncudan da haber bekliyor.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!