Reklam
Reklam

Leke Giderici Krem Çeşitleri Juevenile'de Sizi Bekliyor

Leke Giderici Krem Çeşitleri Juevenile'de Sizi Bekliyor

Leke Giderici Krem Çeşitleri Juevenile'de Sizi Bekliyor
Leke Giderici Krem Çeşitleri Juevenile'de Sizi Bekliyor reklam
Bu içerik 185 kez okundu.
Reklam

 

Leke giderici kremler, cilt yüzeyinde ortaya çıkmış olan her türlü lekeye karşı maksimum etki sağlayabilir. Fakat tercih edeceğiniz cilt bakım kremlerinin üretim kalitesi, içinde bulunan aktif maddeler ve etki gösterme aşamaları bu açıdan önemlidir. Ulaşabilecek olduğunuz en yüksek verimi elde edebilmeniz için Jeuvenile sizlere pek çok ürün seçeneği sunar. Meyan kökü özü ile cildin sıkılaşmasını ve lekelerin ortadan kaldırılabilmesini sağlayan ürünlerimiz, oldukça zengin bir içeriğe sahiptir.

Leke Karşıtı Kremler Hangi Maddelere Sahiptir?

Ciltte görülen sivilce lekeleri, akne lekeleri, çıban lekeleri, yara ve yanık lekeleri dikkatli ve düzenli bir bakım ihtiyacı ortaya çıkarır. Jeuvenile’in leke önleyici krem çeşitleri, cilt yüzeyinin ihtiyaç duyduğu bakımı her yönüyle sağlayabilir. Cilt lekelerinin giderilmesinde etkili olan peptitler, diacetyl boldine, B 3 vitamini, shea butter, laktik asit, C vitamini ve E vitamini kremlerimizin içeriğini oluşturur. Cilt bakımına yönelik sahip oldukları etkiler yönüyle, leke karşıtı krem seçeneklerinin aktif maddelerinin sağlayabileceği bazı faydalar şunlardır:

  • Diacetyl Boldine: Pigmentlerde gözlemlenen miktar dengesizliğini ortadan kaldırır. Koyu renkli lekelerin kısa sürede giderilmesine yardımcı olur.
  • Shea Butter: Cilt lekelerinin kolaylıkla çözünmesini sağlarken, gözeneklerin sıkılığını artırır. Epidermis tabakasını besleyerek mat görünüme büyük ölçüde engel olur.
  • B 3 Vitamini: Niyasin (Niacin) olarak da bilinen B 3 vitamini, kalp krizini önlemekten kötü kolesterolü dengede tutmaya kadar pek çok faydaya sahiptir. Cilt üzerinde gösterdiği etki ise hücresel yenilenmeyi desteklemesinden kaynaklanır.
  • E Vitamini: Cildin yumuşamasını sağlamakla beraber kırışıkların oluşmasına engel olabilen E vitamini deri tabakalarını besler. Epidermis ve dermis tabakalarının esnekliğini sağlama açısından da E vitamini yararlılık gösterir.
  • C Vitamini: Lekelerin ortadan kaldırıldığı süreçte C vitamini adeta leke sökücü işlevi sağlar. Renk tonu koyu olmakla beraber üstesinden gelinemeyen her çeşit leke, yeterli miktarda C vitamini uygulanarak giderilebilir. Jeuvenile’in cilt bakım kremleri, bu vitamin açısından söz konusu olan ihtiyaçlarınızı karşılayacak kapasitede bulunur.   

Leke Giderici Kremler Nasıl Kullanılır?

Cilt lekelerinizin en kısa sürede ortadan kalkmasını istiyorsanız, günde 2 defa Jeuvenile ürünlerini kullanabilirsiniz. Sabah ve akşam, temiz cilt üzerine masaj yaparak krem uygulaması yapılırken dikkat edilmesi gereken detaylar şöyledir:

  • Krem uygulamasından önce cilt temizlenmelidir. Islak, nemli ya da terlemiş cilt yüzeyine uygulama yapmak faydalı olmayabilir. Kadın kullanıcılar, eğer kremi yüzlerine uygulayacaklarsa makyajlarını mutlaka temizlemelidirler.
  • Leke giderici kremi, leke sorunu bulunan bölgeye uygularken cilde hafifçe masaj yapılmalıdır. Gözeneklerin, kremdeki etken maddelerle etkileşim kurması sağlanmalıdır.
  • Kremi günde 2 defadan az ya da çok kullanmamak doğru bir tercihtir. Özellikle az kullanım yapmak kesinlikle tavsiye edilmez. Çünkü leke giderici kremler yeterli etkiyi gösterebilmek için, yeterli kullanım yapmayı gerektirir.

Sabah ve akşam birer defa kullanarak Jeuvenile’in leke giderici kremlerinden maksimum ölçüde faydalanmanız mümkündür.

Leke Önleyici Krem Çocuklar Tarafından Kullanılabilir Mi?

Güneş lekesi kremi ya da diğer türlü lekelerin tedavisinde kullanılan kremler çocukların cilt yapısına uygun olmayabilir. Çocuklar için özel olarak üretilmiş kremlerin tercih edilmesi her halükarda daha doğru sayılır. Çünkü yetişkinlerin dermatolojik gereksinimleri, çocukların cilt bakım gereksinimleriyle aynı değildir.

Jeuvenile’in Leke Giderici Krem Çeşitleri Nasıl Üretiliyor?

 En iyi leke giderici krem olarak kabul edilebilecek çok sayıda ürün Jeuvenile kalitesiyle sizlere sunulmuştur. E vitamini, C vitamini, allantoin, niacinamide, gliserin ve daha pek çok özel madde ürünlerimize bir araya geliyor. Dermatolojik testler sonucunda, kullanabilecek olduğunuz en kaliteli leke karşıtı kremler sizlerle buluşuyor.

Detaylı bilgi için https://www.jeuvenile.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

  

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!