Reklam
Reklam

Mezoterapi Tedavisi

Mezoterapi Tedavisi

Mezoterapi Tedavisi
Mezoterapi Tedavisi reklam
Bu içerik 289 kez okundu.
Reklam

 

Estetik Plastik Cerrahisi alanında hizmet veren Prof. Dr. Ufuk Bilkay Bey yıllardır İzmir de kliniği üzerinde hizmet vermektedir. Klinik içerisinde hastalarına estetik cerrahi alanında her türlü ameliyatı ve ameliyatsız uygulamaları en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. Vücudunuzun, cildinizin en mükemmele ulaşabilmesi için alanında uzman hekimler sizlere yardımcı olur.

Özellikle de kış aylarında ciltlerde kuruluk görülür. Genellikle de cildinizde kuruluk, nem kaybı, lekelenme, deri dokusunda incelme gibi problemler görülebilir. Genellikle oldukça kolay yöntemler ile hızlı bir zaman aralığında tedavi edilebiliyor. Genellikle hanımlar bunun için krem, vitamin ve leke karşıtı ürünler tercih etseler de bu ürünlerin etkisi oldukça azdır. Tedavi edici ürünlerin dışarıdan sürülmesi yerine deri içerisinden tedavi edilmesi asıl önemli olandır. Bu nedenle derinizin altından küçük ve özel enjektörler yardımıyla birlikte verilmesi işlemine de mezoterapi denir. Mezoterapi ilaçları cildi besleyen ve nem, kuruluğu gideren daha birçok alanda yardımcı olan ilaçlardır.

Mezoterapide Kullanılan İlaçlar

Mezoterapi içerisinde uygulanan ilaçlar ve besleyici serumlar bazı durumlarda hekimler tarafından kokteyller olarak hazırlanır. Bazı durumlarda da firmalardan hazır olarak gelen kokteyller uygulanır. Mezoterapi ilaçları oldukça küçük ilaçlardır. Uygulanmaları ise çok sayıda enjeksiyonlar şeklinde gerçekleşir. Deri içerisine ve deri altına verilerek işlemler gerçekleşir. Mezoterapi gençleştirme özelliği içinde kullanıldığı kadar başka alanlarda da çok fazla kullanımı vardır. Bölgesel yağlanmalar, akne ve sivilce izleri, leke tedavisi, saç dökülmesine karşı olmak üzere birçok alanda tedavi edici özelliği vardır.

Kaynak : izmir estetik merkezleri

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!