Reklam
Reklam

KIŞ PLANLAMANIN AVANTAJLARI

KIŞ PLANLAMANIN AVANTAJLARI

KIŞ PLANLAMANIN AVANTAJLARI
KIŞ PLANLAMANIN AVANTAJLARI reklam
Bu içerik 340 kez okundu.
Reklam

Bahçe mevsiminin yavaşlamasına yas tutanlar için işte bazı iyi haberler: Bitkiler kışın uykuda kalabilir, ancak insanların buna ihtiyacı yok. Daha az dikkat çekici iş ile kış, mevcut tasarımları tekrar gözden geçirmek ve bitki paletlerini yeniden düşünmek için mükemmel bir zamandır. Bazı peyzaj projeleri aslında kapalı aylara daha uygundur ve kışa erken başlamanın kesin avantajları vardır.

KIŞ PLANLAMANIN AVANTAJLARI

Özel Tasarım Kış bahçesi düzenlemelerinin avantajlarını görün:

Bahçenin kemikleri kışın açığa çıkar ve neyin dengesiz olduğunu ve ister bitki ister sert peyzaj şeklinde yapı veya görsel doku eklemek isteyebileceğiniz yerleri kolayca görmenizi sağlar. Connecticut merkezli bir peyzaj tasarımcısı olan Rosalia Sanni, kışın tasarım yapmayı seviyor çünkü bitkiler ve ağaçlar yapraklarını kaybettiğinde görüş hatları açığa çıkıyor. Hangi görüş hatlarını açık tutacağını, hangi görüşlerin dahil edileceğini veya ödünç alınacağını ve hangilerinin engelleneceğini anında değerlendirebilir.

rekabet etmeyin:

Sanni ayrıca kışın bir tasarımcıyı işe almanın, kurulum denetimi gibi yüksek sezon talepleriyle rekabet etmemeniz anlamına geldiğini söylüyor. "Kışın bana tasarım yaptıran her müşteri benim bölünmemiş dikkatimi çeker."

Acele et:

Dış mekan mutfak aletleri veya özel ürünler gibi uzun teslim süresi olan ürünler için siparişleri başlatın. İlkbaharda uzun teslimat sürelerinin projenizi rayından çıkarmasına izin vermeyin; erken sipariş verin ve projenizin zamanında çalışmasını sağlayın.

Gecikmelerden kaçının:

Şehir veya belediye kurumlarının kışın plan onayları ile çıkmaza girme olasılığı daha düşüktür. Başlatma gecikmelerini önlemek için gerekli izinleri atlamak için bu zamanı kullanın.

TAZE FİKİRLER BULUN

Oku:

Soğuk kış günleri, bahçe işleriyle uğraşmak ve kitap ve dergi tasarlamak için mükemmel bir zamandır . Yeni fikirler için pek çok kaynak var ama bizim favorilerimizden biri Bahçıvanın Fikir Kitabı. Basılı bir kopya talep edebilir veya çevrimiçi olarak görüntüleyebilirsiniz . Harika bilgilerle, yeni tesislerle ilgili tanıtımlarla dolu ve her yıl güncelleniyor. Öne çıkan kendin yap projeleri için adım adım çevrimiçi talimatları da bulabilirsiniz.

Yetişmek:

Bahçe tasarımındaki en son trendleri yakalayın . Yeni bir şey denemek için ilham alın - manzaranıza yenilebilir bitkiler ekleyin, bahçenizi daha sürdürülebilir hale getirin, bir bahçe kaçamağı tasarlayın - gözünüze ne gelirse.

Çıkmak:

Hoerr Schaudt Peyzaj Mimarları'ndan Steve Gierke, ağaç kabuğu dokusu ve alışkanlığı gibi özelliklerin yaz çiçeklerini nasıl kış harikalarına dönüştürdüğünü görmek için yerel botanik bahçelerine ve arboretumlara gitmeyi seviyor . Ya da o kadar uzağa gitmeye bile gerek yok. Bloğun etrafında bir yürüyüşe çıkın ve komşularınızın bahçelerinin nasıl göründüğünü görün. Kışa ilgi katmak için bahçenize dahil etmek isteyebileceğiniz çeşitler var mı?

 

 

 

 

 

 

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!