Reklam
Reklam

ClinicBdc Kulak Burun Boğaz ve Estetik Kliniği

Kulak burun boğaz, baş ve boyun ağrıları konusunda sıkıntı yaşayan kişiler için bazen devlet hastanelerinde tedavi olmak zorlu olabilir.

ClinicBdc Kulak Burun Boğaz ve Estetik Kliniği
ClinicBdc Kulak Burun Boğaz ve Estetik Kliniği Tanitimweb
Bu içerik 133 kez okundu.
Reklam

Kulak burun boğaz, baş ve boyun ağrıları konusunda sıkıntı yaşayan kişiler için bazen devlet hastanelerinde tedavi olmak zorlu olabilir. Çünkü bu hastaneler oldukça yoğun olduğu için ileri tarihe randevu verdikleri vakit ağrı daha fazla artacak ve bu çekilmez bir hal almaya başlayacaktır. Zaten hali hazırda özel klinikler de bu sebeple vardır. İşte bu kliniklerden bir tanesi de İstanbul'da yer alan Clinicbdc'dir. Namı o kadar yayılmıştır ki sadece İstanbul'da olan kişiler değil İstanbul dışından kişiler de gelip burada tedavilerini olmaktadırlar. 2010 yılında kurulmuş olan bu klinik o tarihten günümüze kadar gelişmiş ve günümüzde de en güvenilir kliniklerden biri halini almıştır.

Bülent Deniz Çuhalı evli ve 2 çocuk babası olan oldukça başarılı bir operatör doktordur. Bu tür konularda artık kendisini oldukça geliştirmiş bir kişi olan Çuhalı daha öncesinde 2005-2007 yılları arasında Midyat Devlet Hastanesi’nde zorunlu doğu görevini yerine getirdikten sonra özel sektörün kendisi için daha doğru olacağını düşünmüştür. Bu sebeple de gerekli çalışmaları yapan Çuhalı birçok yurtiçi ve yurtdışı eğitim programlarına katılarak da kendisini geliştirdikten sonra birçok makale de yayınlamıştır. Bu makaleler önemli tıp dergilerinde de ön plana çıkmıştır. Çuhalı 2010 yılında kurmuş olduğu @Clinicbdc sosyal medyadan da reklamını başarılı bir şekilde yapması sonucunda Instagram hesabı günümüzde 100 bin takipçiyi geçmiş durumdadır. 

Bu sosyal medya hesabını oldukça aktif bir şekilde kullandıklarını söylemek mümkün. Başta burun estetiği olmak üzere birçok farklı konudaki cerrahi operasyonlar paylaşılırken hastaların önce nasıl hissettiklerini sonrasında nasıl sorunlarının çözüldüğünü de bu sayede net bir şekilde görmek mümkün. Zaten bu sebeple de ülkemizde bu konularda en çok tercih edilen kliniklerden bir tanesi olan Clinicbdc'den randevu almak isteyen kişiler sadece hafta içleri 09.00-17.00 saatleri arasında randevu alabilir. Bu randevuyu Clinicbdc.com site üzerinden almak mümkündür. Yine de cep telefonu numarasından ya da WhatsApp üzerinden akıllarda takılan bir soru varsa bu sorununu da cevabını almak mümkün olacaktır.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!