Reklam
Reklam

Göktürk Masaj salonu Butterfly Touch

Göktürk Masaj salonu Butterfly Touch
Göktürk Masaj salonu Butterfly Touch reklam
Bu içerik 319 kez okundu.
Reklam

Masaj keyifli vakit geçirmek için düşünülse de vücudumuza pek çok faydası vardır. Göktürk Masaj salonu Butterfly Touch’dan masör Tuncay bey  ile masajın faydaları hakkında konuştuk.

Göktürk ilçesinde uzun yıllardan beri masaj hizmeti verdiklerini belirten Tuncay bey sakatlanmamak için masajı uzman ellerde yaptırmanın önemine değindi ve sözlerine şöyle devam etti. Göktürk masaj hizmeti alan misafirlerimize uzman masöz, masör veya fizyoterapistler uygulama yapıyorlar.

Masaj kan dolaşımını hızlandıran bağışıklık sistemini güçlendiren ve bilindiği üzere ağrıların azalmasına yardımcı olur. Misafirlerimiz Göktürk masaj hizmetini düzenli olarak alırlar.

Butterfly Touch olarak Göktürk’de masaj çeşitlerimiz; refleks etkilerinin çoğalması için uygulanan medikal masaj,  adaleyi güçlendiren klasik İsveç masajı, orta şiddet ve basınçlı uygulanan bali masajı, ayağa uygulanan refleksoloji masajı, derin doku masajı olarak bilinen cleo ve diğer bir çok bilinen masaj türlerini uyguluyoruz. Masajın insan sağlığına olumlu etkileri uzmanlar tarafından defalarca kanıtlanmıştır.  Selülit, çatlak, sarkmış bölgeleri toplama için uygulanan masajlar özel masajlar için de Göktürk masaj merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. Göktürk ilçesinde eve masaj hizmeti isteyen özel durumda olan misafirlerimiz için düzenli olarak masaj hizmeti vermekteyiz.

Göktürk masaj merkezi olarak misafirlerimizin hijyenik bir ortamda sağlıklı sonuç alması için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz diyerek sözlerine son veren Tuncay bey yalnızca Göktürk’den değil, yakın ilçelerden de misafirlerini ağırladıklarını bildirdi.

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!