Redpen Reklam Nedir?

Redpen Reklam Nedir?

Redpen Reklam Nedir?
Redpen Reklam Nedir? reklam
Bu içerik 692 kez okundu.
Reklam

 

2009 yılında kurulan Redpen Reklam, reklam ürünleri alanında hizmet sağlayan bir firmadır. 10 yılı aşkın süredir saha tecrübesi bulunması sayesinde hep yenileşme içinde olmaktadır. Reklam alanında meydana gelen tüm gelişmeleri özenle takip etmekte ve böylelikle müşteri ilişkilerini güçlendirmekte, mevcut olana ayak uydurmayı başarmaktadır.

Müşteri o anda neye ihtiyaç duyuyorsa çalışmalarını bu doğrultuda ilerletmektedir. Öncelikle uzman ekibi ve müşteri ile detaylı incelemeler gerçekleştirmektedir. Bu incelemelerin ardından müşterinin en çok dikkat çekeceği, kendini en çok gösterebileceği reklam panoları hazırlanır ve üretimi gerçekleştirilir. Yalnızca üretim değil montaj aşamasında da firma müşterilerine destek olmaya devam etmektedir. Üstelik firmanın hizmetleri İstanbul içinde değil tüm Türkiye’de uygulanabilmektedir.

Redpen Reklam Hizmetleri Nelerden Oluşur?

Redpen Reklam çok farklı tabela hizmetlerini sunmaktadır. Farklı kullanım alanları için uygun tabelalar uzmanlar tarafından belirlenmektedir. Müşterinin istekleri değerlendirilir ve göz önüne alınır. Ancak yine de kullanılacak mekana uygunluk ve kullanım alanı gibi önemli detaylar uzmanlar tarafından değerlendirilerek üretim aşamasına geçiş o şekilde sağlanır. Üstelik firma keşif, tasarım ve ölçüm aşamalarını hiçbir ücret almadan uygulamaktadır. Bu aşamalar tabela planlama sürecinin en önemli aşamalarından olup firma tarafından uzman desteği ile müşteriye sunulmaktadır.

Firmanın gerçekleştirdiği işlemler pek çok farklı reklam tabelası çeşidini içermektedir. Bunları liste halinde incelediğimizde;

  • Işıklı tabela
  • Işıksız tabela
  • Kutu harf tabela
  • Pilon tabela
  • Epoksi tabela
  • Neon tabela
  • Totem tabela gibi farklı tabela çeşitleri görülmektedir.

Tabelalar Neden Tercih Edilir?

Tabelalar şirketler veya şahıslar tarafından özel olarak yaptırılan ürünlerdir. Bu ürünler dikkat çekme, kişilerin odağını toplama, bir nesne veya ürünün reklamını yapma, görünürlüğünü artırma, aşinalık kazandırma gibi pek çok farklı sebeple yapılabilmektedir. İstanbul tabelacı nereden bulunur gibi pek çok soru için de internette pek çok farklı firmaya rastlamak mümkündür.

Ancak burada önemli olan işini iyi yapan ve müşteri ihtiyaçlarını doğru şekilde analiz edip ihtiyaca uygun ürünler tasarlayabilen firmalar ile çalışmaktır. Bu bağlamda Redpen Reklam çok uzun yıllardır devam eden sektör tecrübesinin de etkisiyle müşteri ihtiyaçlarına en uygun ürünleri tasarlamaktadır.

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı