Kemal Çetinay’a acımasız tekme!

İngiltere’nin eski futbolcusu Jamie Carragher, Soccer Aid’in yardım maçında İngiltere’nin Türk asıllı TV fenomeni Kemal Çetinay’ı tekmeleyince Ada’nın gündemine oturdu. Manchester’daki Etihad Stadı’nda düzenlenen yardım maçına eski İngiliz futbolcu Jamie Carragher ve TV fenomeni Kemal Çetinay damga vurdu. Liverpool ve İngiltere’nin efsanevi savunmacısı Carragher’ın, bir pozisyon sırasında Çetinay’a tekme atması, Ada’da eleştiri konusu oldu.

Kemal Çetinay’a acımasız tekme!
Kemal Çetinay’a acımasız tekme!
Bu içerik 624 kez okundu.
Reklam

Maç içerisinde birkaç pozisyonda Çetinay’ı tutmayı başaramayan ve Türk asıllı yıldızı sert müdahalelerle durdurmaya çalışan Carragher, ikinci yarıdaki bir pozisyonda sinirlerine hakim olamadı. Topla birlikte ceza sahası içine giren Çetinay’ı formasından çekerek yere düşüren Carragher, topu kaptıktan sonra arkasında kalan Çetinay’a tekme attı. Çetinay’ın göğsüne gelen tekme, taraftarlar tarafından anında fark edildi.

 

Sosyal medyada yapılan yorumlarda “Carragher saygısız bir oyun oynuyor ve kırmızı kart görmeliydi. Bir yardım maçında rezalet”, “Yardım maçını izlerken Carragher utanç vericiydi. Tamamen kendini kaybetti çünkü Tom Grennan ve Kem ona karşı iyi oynadılar” ifadeleri kullanıldı. Öte yandan yardım maçında 13 milyon Sterlin’i aşkın rekor hasılat toplandı.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı