Uğur Öztürk, Vatanmed'in Avrupa Serüvenini Anlattı

Türkiye’de sağlık turizminin ana ekseni sayılabilecek Vatanmed, 2007 senesinde kurulmuş bir şirkettir. Şirket yalnızca Türkiye ile sınırlı kalmayıp Avrupa, Asya, Amerika kıtalarında da hizmet sunmaktadır.

Uğur Öztürk, Vatanmed'in Avrupa Serüvenini Anlattı
Uğur Öztürk, Vatanmed'in Avrupa Serüvenini Anlattı Tanitimweb
Bu içerik 222 kez okundu.
Reklam

Türkiye’de sağlık turizminin ana ekseni sayılabilecek Vatanmed, 2007 senesinde kurulmuş bir şirkettir. Şirket yalnızca Türkiye ile sınırlı kalmayıp Avrupa, Asya, Amerika kıtalarında da hizmet sunmaktadır. İnsanlar sağlık turizmini gerek tedavi olmak gerekse de sadece estetik kaygılarla tercih etmektedir. Vatanmed de hem Türkiye’den hem de dünyanın çeşitli noktalarından birçok insanın tercih edip güvendiği kuruluşlar arasında gelmektedir.

 

Saç ekimi işlemi son yılların en çok talep gören işlemleri arasında yer almaktadır. Bireyler özellikle belirli bir yaştan itibaren çeşitli nedenlerle kısmi ya da büsbütün saçlarını kaybetmektedir. Dolayısıyla Vatanmed’i tercih eden birçok bireyin de istediği işlemlerden biri saç ekimi olmaktadır. Vatanmed yetkililerinden Uğur Öztürk, saç ekimi konusunda kalite ve güvenin ana hedeflerden biri olduğunu vurgulamıştır. Çok kısa bir şekilde, müşterinin tam istediği şekilde saç ekim işleminin tamamlanmasından sonra insanlara hizmet garantisi de veren Vatanmed, bu özelliği ile birçok kişi tarafından tercih sebebi olmaktadır.

 

Sağlık Turizminde Ayırt Edici Hizmet

 

Sağlık turizminde faaliyetlerini sürdüren pek çok kuruluş mevcuttur. Bu kuruluşlar birçok yönleri ve hizmetleri ile birbirlerinden ayrılabilmektedir. Ancak Vatanmed müşteri memnuniyetine vermiş olduğu ekstra önem ve değer ile rakiplerinden ayrılmaktadır. Örneğin bir kimse saç ekim ya da diş estetiği için Vatanmed’i tercih etmiş olsun. Bu kimsenin aldığı hizmetten memnun kalmaması durumunda Vatanmed oluşan olumsuzluğu ortadan hemen kaldırabilme adına gerekli tüm işlemleri yapacaktır. Kişi her nerede olursa olsun hemen İstanbul’da bulunan merkez kliniğe davet edilecek ve bu seyahat için oluşabilecek konaklama ve yol gibi masraflar Vatanmed tarafından karşılanacaktır.

 

Vatanmed yetkililerinden Uğur Öztürk, böylesine bir hizmetin hiçbir kuruluş tarafından verilmediğini yapmış olduğu açıklamada ifade etmiştir. Daha önce saç ekimi, diş sağlığı gibi işlemler yaptırmayan ya da yaptırmış olsa da son derece maliyetli bir şekilde yaptıranlar Vatanmed’in de böyle olduğunu düşünebilirler. Ancak Uğur Öztürk, doğru bilinen bu yanlış için “Kaliteli ve birbirinden spesifik olan tüm uygulamalar uzman ekiplerimiz tarafından, en iyi fiyat garantisi ile sunulmaktadır.” ifadelerini kullanmıştır.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı