Aradığınız Hediye Çekleri TurDigital Sitesinde

TurDigital; dijital oyunlar, dijital hediye kartları konusunda sektörün en büyük web sitelerinden bir tanesidir. Web sitesi içerisinde dijital platformların neredeyse tamamına yönelik paketler bulmak mümkündür.

Aradığınız Hediye Çekleri TurDigital Sitesinde
Aradığınız Hediye Çekleri TurDigital Sitesinde Tanitimweb
Bu içerik 324 kez okundu.
Reklam

TurDigital; dijital oyunlar, dijital hediye kartları konusunda sektörün en büyük web sitelerinden bir tanesidir. Web sitesi içerisinde dijital platformların neredeyse tamamına yönelik paketler bulmak mümkündür. Kategoriler oldukça çeşitli olup bunlar; hediye kartları, oyun e-pin kodları, üyelik paketleri, alışveriş kodları ve yazılım paketleri şeklindedir. Üyelik paketleri kategorisi içerisinde; Xbox Live Gold, Xbox Game Pass, Blu TV, beIN Connect’in eğlence, spor, taraftar ve süper lig paketleri, D Smart GO, S Sport Plus gibi içerikler mevcuttur.

TurDigital içerisinde çok çeşitli alışveriş kodları da bulunmaktadır. Migros alışveriş kodu, Getir hediye çeki, Teknosa hediye çeki, IKEA hediye çeki ve Koton hediye çeki gibi seçenekler yer almaktadır. Örneğin Koton hediye çeki almak isteyen bir kişinin 4 alternatifi bulunmaktadır. Bunlar 50 TL’lik hediye çeki, 100 TL’lik hediye çeki, 250 TL’lik hediye çeki ve 500 TL’lik hediye çeki şeklindedir. Bu hediye çeklerini kendiniz için alabileceğiniz gibi bir sevdiğiniz için de alabilirsiniz. Ödeme alınır almak Koton kodu tarafınıza ulaşacak ve hemen alışverişe başlayabileceksiniz. Koton hediye çeklerinin son kullanım süresi sipariş tarihinden itibaren 1 senedir.

Güncel Hediye Kartları

Bir yakınınıza hediye almak istiyor ancak ne alacağınızı bilmiyorsanız onun için bir hediye çeki satın alabilirsiniz. Hediye kartları, kişileri esasında mutlu etmenin en güzel ve basit yollarından bir tanesidir. Her zevke her ihtiyaca hitap eden hediye kartları bulunmaktadır. Örneğin Google Play hediye kartı, iTunes hediye kartı ve Netflix hediye kartı şeklinde alternatifler bulunmaktadır.

Hediye kartı seçenekleri arasında Netflix hediye kartı genellikle en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Çünkü Netflix dünyanın en büyük dijital platformlarından biridir ve her zevke, her yaştan insana hitap edebilecek bir yapısı vardır. Eğer hediye vermek istediğiniz kişi; film, dizi ya da belgesellere ilgi duyuyorsa Netflix hediye kartı satın almak oldukça doğru bir karar olacaktır. Güvenli bir şekilde ödeme yapıldıktan sonra ödeme ekranında kod belirecek ve daha sonra aynı kod e-posta aracılığıyla tekrar iletilecektir. Kodu hemen kullanarak Netflix keyfine başlayabilirsiniz.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı