Eskafloor Güvencesiyle Lamine Parke

Lamine parke, yüksek kalite zemin kaplama ürünüdür. İki katmandan oluşmakta ve alt katman kontrplak, üst katman ise ahşap papelden oluşmaktadır.

Eskafloor Güvencesiyle Lamine Parke
Eskafloor Güvencesiyle Lamine Parke Tanitimweb
Bu içerik 299 kez okundu.
Reklam

Lamine parke, yüksek kalite zemin kaplama ürünüdür. İki katmandan oluşmakta ve alt katman kontrplak, üst katman ise ahşap papelden oluşmaktadır. Alt katmanda bulunan kontrplak sayesinde lamine parke mukavemet kazanmaktadır. Isıya dayanıklı bir ürün olarak bulunduğu alana ses ve ısı yalıtımı kazandırmaktadır. Kolay kurulabilen, uzun ömürlü ve konforlu alanlar kazandıran lamine parke uygun fiyata firma güvencesiyle satışa sunulmaktadır. Eskafloor.com adresinden seçim yaparak hemen sipariş verebilirsiniz.

 

 Lamine Parke özellikleri

 

 Zemin kaplama ürünleri arasında geniş kullanım ve tercih nedeni olan lamine parke güvenli bir malzemedir. Üst katmanın olabildiğince kalın olarak üretilmesi uygun olmaktadır. Zamanla ihtiyaç halinde sistre ve cila uygulamaları gerekebilecek olup, ince yüzeyler erken yıpranabilmektedir. Lamine parke tamamen doğal ahşap kaplamalardan üretilebilmektedir. Kolay kullanımlı ve kurulabilen sistemler olarak beğeni kazanmaktadır. Siz de ihtiyaçlarınızı eskafloor.com adresinden belirleyerek sipariş verebilirsiniz.

 

 Siparişleriniz güvenli ödeme, hızlı kargo ve uygun fiyata adresinize gönderilecektir. Lamine üretimi için ağaç kesilmemekte olup kontrollü ve endüstriyel kullanıma uygun ağaçlardan üretilmektedir. Belirli işlemlerden geçirilerek inceltilen lamine parke ısıya ve neme dayanıklı hale getirilmektedir. Daha sonra alt kontrplak tabaka güçlü organik yapıştırıcılarla preslenerek birleştirilmekte, montaj kanalları verilmektedir. En son olarak da renklendirebilmek için cilalama yapılarak satışa sunulmaktadır.

 

 Lamine Parke Fiyatları

 

 Geniş renk seçeneği, kolay kurulumu, kolay temizlenebilme olanağıyla geniş bir kullanım alanına sahiptir. Güvenle kullanabileceğiniz lamine parke zeminleriniz kolay kirlenmez, tozlanmaz ve bakteri üretmez özelliklere sahiptir. Yüksek konforlu, renk ve doku seçeneğiyle seçilmektedir. Eskafloor.com özel üretim, sağlıklı ve dayanıklı lamine parkelerini sizler için satışa sunmuş bulunmaktadır. Siz de satın alacağınız lamine parkenizi kolaylıkla kurarak uzun yıllar kullanabilirsiniz. Lamine paneller kendinden kanallı olarak üretilmekte olup kanalları kolayca bir birine monte ederek kurabilirsiniz.

 

 Kolaylıkla kurulum yaparak kazanacağınız lamine parke zeminleriniz ısı ve ses yalıtımı sayesinde huzur verecektir. Doğanın en güzel dokularını zeminlerinize taşıyarak size eşsiz görseller sunan parkenizi uzun yıllar kullanabilirsiniz. Geni bir renk seçeneği, zemin koruma özelliğiyle sağlıklı ve konforlu alanlara sahip olabilirsiniz. 7/24 internetten uygun fiyata sipariş verebilir lamine parkenizi kapınızda teslim alabilirsiniz.

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı