Kartlı Giriş Sistemi En Güvenli Geçiş Kontrol Çözümü Mü?

Kartlı Giriş Sistemi En Güvenli Geçiş Kontrol Çözümü Mü?

Kartlı Giriş Sistemi En Güvenli Geçiş Kontrol Çözümü Mü?
Kartlı Giriş Sistemi En Güvenli Geçiş Kontrol Çözümü Mü? reklam
Bu içerik 238 kez okundu.
Reklam

 

 

Güvenlik seçeneklerini değerlendiren bir kuruluş için, kartlı giriş sistemi değerli bir yatırımdır. Ofisler, depolar, fabrikalar ve okullar gibi binaları güvende tutmak genellikle etkili bir erişim kontrol sistemi gerektirir.

 

Kartlar zaman ve katılım hakkında veri toplamak için kullanılabilir. Bu veriler, sürekli olarak geç kalanları veya yetkisiz molalar verenleri tespit etmek için kullanılabilir. Bu, bir işletmenin üretkenliğini yönetmesine yardımcı olabilir Bu erişim kontrol sistemleri, bina güvenliği için uygun maliyetli bir çözümdür. Anahtarın kaybolması durumunda, anahtarları kilitlerle birlikte değiştirmek zamanla pahalı hale gelir.

 

Kartlar ise personel, ziyaretçiler ve diğer kullanıcılar için daha modern ve kullanışlı bir erişim çözümüdür. Kartlı giriş sistemleri söz konusu olduğunda, dezavantajların çok az olduğunu söylemek gerekir. Ara sıra çalışanlarınızın, kaybolan bir anahtarlığı değiştirmek için ödemeleri gereken 5 sterlin için yakınmalarına neden olursunuz ve bazıları binanın etrafında takip edilmelerinden hoşlanmaz. Ancak, güvenlik açısından inanılmaz derecede sağlamdırlar. Aşırı tehlikeli durumlarda, kartlı giriş sistemleri saldırıya uğrayabilir.

 

Linki tıklayarak yeni nesil kartlı giriş cihazımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Ancak, veri ihlallerini ve bilgisayar korsanlarının tehdidini yönetmek zorunda olan birçok çok uluslu şirketin bilişim sistemleri de tehdit altında olabilir. Güvenlik söz konusu olduğunda, doğru erişim kontrol çözümünü seçmek bir mayın tarlası gibi gözükebilir. Özellikle bir güvenlik uzmanı değilseniz. Kartlar veya anahtarlıklar uygun maliyetlidir, denetim izleri sağlar ve kullanıcılar için uygundur. Tek dezavantajı, bazı durumlarda kartların veya anahtarlıkların klonlanabilmesidir. Ancak, böylesi durumların olma olasılığı minimumdur.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı