Güncel ve Son Dakika Kripto Para Haberleri birborsa.com’da

Güncel ve Son Dakika Kripto Para Haberleri birborsa.com’da

Güncel ve Son Dakika Kripto Para Haberleri birborsa.com’da
Güncel ve Son Dakika Kripto Para Haberleri birborsa.com’da reklam
Bu içerik 366 kez okundu.
Reklam

 

Dünyada ilk kripto para 2009 yılında her ne kadar kesin olmasa da Satoshi Nakamoto tarafından piyasaya sürülmüştür. Piyasa sürülen bu para ilk merkeziyetsiz para olmasıyla birlikte birçok yeniliği beraberinde getirmiş fakat ilk çıktığı dönemlerde pekte ilgi görmemiştir. 2017'ye kadar neredeyse çok az tedarikçisi ve yatırımcısı olan Bitcoin'de 2017 sonunda büyük bir atak yapmış ardından ise yaklaşık 3 yıl sessizliğin ardından 2020 sonunda tekrar büyük bir atağa geçti ve tüm dünyayı kripto ağına dahil etti. 7'den 70'e herkes kripto paralarla ve kripto para borsalar ile bir şekilde birlikte oldu. Kripto macerası çok güzel başladı 2020 sonunda tüm dünya için parası olan herkes daha fazla para kazandı demek yanlış olmaz. Neredeyse her gün yükselen kripto paralar yatırımcıları üstüne çekmeye devam etti. Ardından Elon Musk ve birçok piyasa yapıcı ''make money'' denilen tabiri tüm yatırımcılara öğretmek niyetinde olduğunu ve herkesin bu yollarla para kazanabileceğini anlatmaya çalıştı. Bu dönemde tüm haber akışlarını canlı ve en hızlı şekilde ilettik. Fakat başarı olarak addettiğimiz ve okurlarımızı herkesten önce aydınlatmaya çalıştığımız konu olarak piyasanın risklerini piyasanın en çok yükseldiği zamanlarda bile korkusuzca yapabilmek!  Kripto paraların ve kripto borsaların bu dönemlerde Birborsa.com olarak sizlere tüm dünyadan son dakika haberleri, kripto paraların teknik ve formasyon analizlerini paylaştık. 

 

Kripto para piyasaların popülerliğinin artışı ile birlikte ise her gün yenir bir proje sunarak merkeziyetsiz paralara güç katacak yeni kripto paralar ortaya çıktı. Bu kripto paraların ortaya çıkışını genellikle haberlerimizde proje tanıtımları ile birlikte sitemizde yayınladık. 

Kripto piyasalar 2020 Ekim ayından sonra başladığı ralli boyunca yüzbinlerce yeni yatırımcıya destek olmak için yayınladığımız onlarca analiz ve son dakika haberiyle birçok yatırımcıya tüm desteğimizi sağladık. Teknik analizlerimizde yüzde 70'den fazla başarı oranıyla okuyucularımızla birlikte başarmanın haklı gururunu tüm BirBorsa ailesi olarak birlikte yaşıyoruz.

 

Kripto para piyasaları yaşadığı büyük rallinin sonrasında ise büyük yıkılımlar yaşamış ve yıkılımdan hemen önce yaptığımız analizler ile birlikte düşüşü daha önceden tahmin etmiş siz değerli okurlarımız ile paylaşıp zarar etmenizi önlemek için veya çift yönlü işlem yapabilmeniz için gereken paylaşımları yapmıştık. Bitcoin'de yaşanan büyük düşüşlerde nasıl para kazanılır? Ana para nasıl korunur? gibi soruların cevaplarını düşüş yaşanmadan, yaşanırken ve yaşandıktan sonra da aktarmaya devam ettik. Kripto ve borsaya yeni giren her bir yatırımcı için ayrı ve özel olarak hazırlanmış finansa giriş seviyesinde, az tecrübeli yatırımcılar ve tecrübeli yatırımcılar için içerikler üreterek her yatırımcı kitlesine hitap etmek için elimizden gelen desteği verdik ve vermeye de BirBorsa.com olarak devam edeceğiz. 

 

Kriptosferde yaşanan gelişmelerin her gün değiştiğini ve son dakika güncel kripto para haberlerine henüz yeni bir dünya olmasından kaynaklı zor olduğu günümüzde her zaman güncel ve hızlı şekilde ulaşmanız için birborsa.com’u takip edin.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı